Lista produktów producenta Mohani

Ilość 1 - 8 z 8 produktów
 • Organiczny olejek eteryczny - Eukaliptus

  Naturalny, organiczny olejek eteryczny od Mohani pozyskiwany z liści eukaliptusa, dokładnie z odmiany Eucalyptus globulus. Od lat jest powszechnie stosowany jako środek zmniejszający przekrwienie. Stał się również nieodłącznym elementem produktów na owady i komary.

  39,90 zł
  Na magazynie
 • Organiczny olejek eteryczny - Biały Grejpfrut

  Naturalny i organiczny olejek eteryczny od Mohani pozyskiwany ze skórki białego grejpfruta. Charakteryzuje się ostrym, energizującym, cytrusowym, świeżym i słodkim aromatem. Posiada on ciekawą zdolność zmniejszania apetytu na słodycze.

  43,90 zł
  Na magazynie
 • Organiczny olejek eteryczny - Słodka...

  Organiczny olejek eteryczny ze Słodkiej Pomarańczy od Mohani o szerokim zastosowaniu. Otrzymywany jest ze skórki słodkiej pomarańczy, charakteryzującej się świeżym, słodkim i cytrusowym aromatem. Jego niezwykła uniwersalność zapewniła mu miejsce w niemal każdym domu.

  34,90 zł
  Na magazynie
 • Organiczny olejek eteryczny - Sosna

  Organiczny olejek eteryczny od Mohani pozyskiwany z igieł sosen rosnących na terenie Europy. Charakteryzuje się intensywnym, balsamicznym, drzewnym, czystym aromatem. Rdzenni mieszkańcy Ameryki wykorzystywali igły sosnowe między innymi do zapobiegania szkorbutowi.

  43,90 zł
  Na magazynie
 • Organiczny olejek eteryczny - Paczula

  Drogocenny olejek eteryczny od Mohani o długotrwałym, orientalnym zapachu Paczuli. Jest cennym dodatkiem w pielęgnacji cery atopowej, trądzikowej lub dojrzałej. Działa przeciwzapalnie, skutecznie łagodzi objawy trądziku i egzemy.

  58,90 zł
  Na magazynie
 • Organiczny olejek eteryczny - Bergamotka

  Organiczny olejek eteryczny od Mohoni otrzymywany ze skórki owocu bergamotki. Jest to wiecznie zielone drzewo cytrusowe porastające tereny Włoch. Zbierana jest głównie ze względu na zdolność dostarczania olejku eterycznego, gdyż jej miąższ jest gorzki w smaku.

  47,90 zł
  Na magazynie
 • Organiczny olejek eteryczny - Geranium

  Organiczny olejek eteryczny Geranium o słodkim, kwiatowym aromacie od Mohoni. Działa przeciwzapalnie, antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo. Jest cennym dodatkiem do kosmetyków dla cery tłustej i trądzikowej.

  60,90 zł
  Na magazynie
 • Organiczny olejek eteryczny - Drzewo...

  Organiczny olejek eteryczny od Mohoni pozyskiwany z liści i gałęzi drzewka herbacianego. Charakteryzuje się świeżym, ciepłym, korzenno-kamforowym aromatem i szeregiem cennych właściwości.

  41,90 zł
  Na magazynie
Ilość 1 - 8 z 8 produktów