Akcesoria do jogi

Ilość 1 - 30 z 30 produktów
Ilość 1 - 30 z 30 produktów

Akcesoria do jogi w sklepie Yoga.pl 

Zapewniamy podstawowe narzędzia oraz dodatkowe akcesoria do jogi. Wybrane z nich – jak ekologiczna torba na zakupy – pomogą Ci wyrazić na co dzień Twój styl życia i pasję do jogi. Korzystaj z wszelkich pomocy, zwłaszcza, jeśli rozpoczynasz przygodę z jogą, bo mogą one znacznie ułatwić naukę i pozwolą czerpać ...

Akcesoria do jogi w sklepie Yoga.pl 

Zapewniamy podstawowe narzędzia oraz dodatkowe akcesoria do jogi. Wybrane z nich – jak ekologiczna torba na zakupy – pomogą Ci wyrazić na co dzień Twój styl życia i pasję do jogi. Korzystaj z wszelkich pomocy, zwłaszcza, jeśli rozpoczynasz przygodę z jogą, bo mogą one znacznie ułatwić naukę i pozwolą czerpać radość z praktykowania jogi oraz medytacji. Dobre chęci i kawałek podłogi to jednak za mało, aby ćwiczyć efektywnie. Jeśli traktujesz asan odpowiedzialnie i chcesz wykonywać wszystkie ćwiczenia prawidłowo, a także osiągać jak najlepsze efekty bez narażania się na kontuzje, potrzebne Ci są akcesoria do jogi. 

Joga – akcesoria dodatkowe 

Wśród przydatnych akcesoriów oferujemy też m.in. torby na matę do jogi, ajurwedyjskie butelki na wodę z filtrem i pokrowcem w różnych kolorach, spraye do maty pozwalające utrzymać jej odpowiednią higienę, relaksujące kadzidła zapachowe itp. Warto poszerzyć o nie zestaw do jogi, aby zapewnić sobie jak najwyższy komfort ćwiczeń. Dzięki torbom lub pokrowcom na matę zadbasz o jej czystość i wygodne przenoszenie, z kolei butelki wyposażone w filtr węglowy oczyszczający wodę z kranu z chloru i zanieczyszczeń przydadzą się tuż po seansie. Już po około godzinie idealna woda do picia będzie gotowa – akurat po treningu. Zobacz wszystkie akcesoria do jogi w sklepie Yoga.pl.