Biżuteria

Ilość 1 - 21 z 21 produktów
 • Bransoletka Mala "Uziemienie"

  Ręcznie robiona Bransoletka Mala "Uziemienie" od Lullaby Malas, którą możesz używać jako Mali do medytacji. Kamienie posłużyć mogą jako przewodnik do medytacji i odliczania powtórzeń mantr.

  120,00 zł
  Na magazynie
 • Bransoletka Mala "Poznaj siebie i swoje...

  Ręcznie robiona Bransoletka Mala "Poznaj siebie i swoje pragnienia" od Lullaby Malas, którą możesz używać jako Mali do medytacji. Kamienie posłużyć mogą jako przewodnik do medytacji i odliczania powtórzeń mantr.

  120,00 zł
  Na magazynie
 • Bransoletka Mala "Klarowny umysł"

  Ręcznie robiona Bransoletka Mala "Klarowny umysł" od Lullaby Malas, którą możesz używać jako Mali do medytacji. Kamienie posłużyć mogą jako przewodnik do medytacji i odliczania powtórzeń mantr.

  120,00 zł
  Na magazynie
 • Bransoletka Mala "Świadomość"

  Ręcznie robiona Bransoletka Mala "Świadomość" od Lullaby Malas, którą możesz używać jako Mali do medytacji. Kamienie posłużyć mogą jako przewodnik do medytacji i odliczania powtórzeń mantr.

  120,00 zł
  Na magazynie
 • Bransoletka Mala "Działanie"

  Ręcznie robiona Bransoletka Mala "Działanie" od Lullaby Malas, którą możesz używać jako Mali do medytacji. Kamienie posłużyć mogą jako przewodnik do medytacji i odliczania powtórzeń mantr.

  120,00 zł
  Na magazynie
 • Bransoletka Mala "Oczyszczenie"

  Ręcznie robiona Bransoletka Mala "Oczyszczenie" od Lullaby Malas, którą możesz używać jako Mali do medytacji. Kamienie posłużyć mogą jako przewodnik do medytacji i odliczania powtórzeń mantr.

  120,00 zł
  Na magazynie
 • Bransoletka Mala "Om Mani Padem Hum"

  Ręcznie robiona Bransoletka Mala "Om Mani Padem Hum" od Lullaby Malas, którą możesz używać jako Mali do medytacji. Kamienie posłużyć mogą jako przewodnik do medytacji i odliczania powtórzeń mantr.

  90,00 zł
  Na magazynie
 • Bransoletka Mala "Jestem częścią natury"

  Ręcznie robiona Bransoletka Mala "Jestem częścią natury" od Lullaby Malas, którą możesz używać jako Mali do medytacji. Kamienie posłużyć mogą jako przewodnik do medytacji i odliczania powtórzeń mantr.

  90,00 zł
  Na magazynie
 • Bransoletka Mala "Odczuwam spokój"

  Ręcznie robiona Bransoletka Mala "Odczuwam spokój" od Lullaby Malas, którą możesz używać jako Mali do medytacji. Kamienie posłużyć mogą jako przewodnik do medytacji i odliczania powtórzeń mantr.

  120,00 zł
  Na magazynie
 • Mala "Porozumienie z Duszą"

  Ręcznie robiona Mala "Porozumienie z Duszą" od Lullaby Malas składa się ze 108 kamieni + 109. Guru Beads. Mala była robiona z intencją połączenia się ze swoim wewnętrznym głosem.

  249,00 zł
  Na magazynie
 • Mala "Poznaj siebie i swoje pragnienia"

  Ręcznie robiona Mala "Poznaj siebie i swoje pragnienia" od Lullaby Malas składa się ze 108 kamieni + 109. Guru Beads. Mala była robiona z intencją poznania siebie.

  300,00 zł
  Na magazynie
 • Mala "Siła wewnętrzna"

  Ręcznie robiona Mala "Siła wewnętrzna" od Lullaby Malas składa się ze 108 kamieni + 109. Guru Beads. Mala była robiona z intencją połączenia się ze swoim wewnętrznym głosem.

  249,00 zł
  Na magazynie
 • Mala "Rzeczywistość"

  Ręcznie robiona Mala "Rzeczywistość" od Lullaby Malas składa się ze 108 kamieni + 109. Guru Beads. Mala była robiona z intencją ochrony i równowagi.

  249,00 zł
  Na magazynie
 • Mala "Ugruntowanie i połączenie z naturą"

  Ręcznie robiona Mala "Ugruntowanie i połączenie z naturą" od Lullaby Malas składa się ze 108 kamieni + 109. Guru Beads. Mala robiona była z intencją połączenia się z naturą.

  249,00 zł
  Na magazynie
 • Mala "Dla osób o delikatnej osobowości"

  Ręcznie robiona Mala "Dla osób o delikatnej osobowości" od Lullaby Malas składa się ze 108 kamieni + 109. Guru Beads. Mala robiona była z intencją ochrony i równowagi.

  249,00 zł
  Na magazynie
 • Mala "Pomyślność"

  Ręcznie robiona Mala "Pomyślność" od Lullaby Malas składa się ze 108 kamieni + 109. Guru Beads. Mala robiona była z intencją pomyślności.

  300,00 zł
  Na magazynie
 • Mala "Radość"

  Ręcznie robiona Mala "Radość" od Lullaby Malas składa się ze 108 kamieni + 109. Guru Beads. Mala robiona była z intencją ochrony i równowagi.

  249,00 zł
  Na magazynie
 • Mala "Jestem odporna i kreuje swoje życie"

  Ręcznie robiona Mala "Jestem odporna i kreuje swoje życie" od Lullaby Malas  składa się ze 108 kamieni + 109. Guru Beads. Mala robiona była z intencją połączenia się ze swoim wewnętrznym głosem.

  300,00 zł
  Na magazynie
 • Mala "Wewnętrzna Moc"

  Ręcznie robiona Mala "Przetrwanie" od Lullaby Malas składa się ze 108 kamieni wspierających odkrywanie Twojej wewnętrznej mocy.

  260,00 zł
  Na magazynie
 • Mala "Wojownik"

  Ręcznie robiona Mala "Wojownik" od Lullaby Malas składa się ze 108 kamieni wspierających odkrywanie Twojej wewnętrznej mocy.

  390,00 zł
  Na magazynie
 • Mala "Uziemienie"

  Ręcznie robiona Mala "Uziemienie" od Lullaby Malas składa się ze 108 kamieni, wspierających połączenie z Matką Ziemią i samym sobą.

  234,00 zł
  Na magazynie
Ilość 1 - 21 z 21 produktów

Biżuteria artystyczna dla uprawiających jogę

Odzież do jogi powinna być przede wszystkim wygodna, ale też modna. Warto ją urozmaicić lekkimi ozdobami, które jednak nie będą przeszkadzać podczas praktyki – w dziale tym dostępna jest różnorodna biżuteria. Joga poprawia koordynację ruchową i koncentrację, znakomicie rozciąga mięśnie, ale też wpisuj...

Biżuteria artystyczna dla uprawiających jogę

Odzież do jogi powinna być przede wszystkim wygodna, ale też modna. Warto ją urozmaicić lekkimi ozdobami, które jednak nie będą przeszkadzać podczas praktyki – w dziale tym dostępna jest różnorodna biżuteria. Joga poprawia koordynację ruchową i koncentrację, znakomicie rozciąga mięśnie, ale też wpisuje się w Twój styl życia i ubioru. Dodatki możesz nosić także na co dzień, a będą podkreślały Twoją pasję. 

Biżuteria handmade – wyjątkowa symbolika 

Starannie dobieramy ozdoby oferowane w naszym sklepie – dostępna jest m.in. biżuteria ręcznie robiona, która cieszy się dużą popularnością. W Yoga.pl znajdziesz pierścionki, bransoletki, naszyjniki, kolczyki itd., które nie tylko będą subtelnym dodatkiem na co dzień, ale także będą mieć ukryte znaczenie – wyjątkową symbolikę. Biżuteria symboliczna pozwala skompletować cały zestaw – zobacz dostępne produkty. 

Symboliczna biżuteria – joga stylem życia 

Biżuteria handmade, czyli oryginalna biżuteria ręcznie robiona, zdobywa coraz większą popularność, gdyż jest niezwykle oryginalna i unikatowa. W naszej ofercie znajdziesz ozdoby różnych artystów – m.in. Anna Gruszka Jewels, Lunula Jewels, Lullaby Malas itd. Wszystkie wyróżniają się innym designem, wzorami, kolorami itd. – zostały wykonane z najróżniejszych materiałów. Biżuteria artystyczna wyraża przede wszystkim inwencję twórczą i styl artysty.