Kosmetyki naturalne

na stronie
Ilość 1 - 40 z 57 produktów
Ilość 1 - 40 z 57 produktów

Yoga.pl – sklep z naturalnymi kosmetykami

Chroń skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i wybieraj do jej pielęgnacji kosmetyki naturalne. Produkty zawierające konserwanty, barwniki, sztuczne aromaty, parabeny itd. warto wymienić na kosmetyki wegańskie, produkowane na bazie składników pochodzenia roślinnego i mineralnego. Yoga.p...

Yoga.pl – sklep z naturalnymi kosmetykami

Chroń skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i wybieraj do jej pielęgnacji kosmetyki naturalne. Produkty zawierające konserwanty, barwniki, sztuczne aromaty, parabeny itd. warto wymienić na kosmetyki wegańskie, produkowane na bazie składników pochodzenia roślinnego i mineralnego. Yoga.pl to miejsce idealne nie tylko dla miłośników jogi, ale także sklep z naturalnymi kosmetykami.  

Kosmetyki naturalne – czytaj skład

Warto zapoznać się ze składem kupowanych kosmetyków i wybierać te zawierające ekstrakty i oleje roślinne, olejki eteryczne itd. Duże znaczenie ma także proces produkcyjny kosmetyków – powinien odbywać się z poszanowaniem środowiska naturalnego, aby zostały zachowane wartości odżywcze i pielęgnacyjne poszczególnych składników. 

Kosmetyki wegańskie a styl życia

Weganizm to nie tylko wybór diety, ale i stylu życia. Polega na eliminowaniu produktów pochodzenia zwierzęcego z menu, ale także innych aspektów życia. Staramy się, aby w naszej ofercie były także kosmetyki wegańskie w coraz większym wyborze – do całego ciała, pielęgnacji twarzy, włosów itd. 

Sklep z naturalnymi kosmetykami – produkty 

W Yoga.pl znajdziesz produkty takich producentów, jak m.in. Avebio, Tołpa, D’Alchemy, ECO by SONYA, Manufaktura Natura, O!Figa, Nowa Kosmetyka itd. Zobacz dostępne mydła naturalne, intensywnie nawilżające kremy, balsamy, maski, sera, żele, bio kremy przeciwzmarszczkowe, toniki, odmładzające esencje, relaksujące ambrozje do twarzy, peelingi, kremy do rąk, pianki do mycia twarzy, mleka do kąpieli, masła do ciała itd.