Naturalne kosmetyki do ciała

na stronie
Ilość 1 - 40 z 52 produktów
Ilość 1 - 40 z 52 produktów

Naturalne kosmetyki do ciała

Naturalne kosmetyki do ciała zawierają składniki, które nie są szkodliwe dla skóry – nie zatykają porów, nie burzą bariery lipidowej naskórka, a także nie przesuszają W kosmetykach naturalnych, ekologicznych i organicznych stosowane są składniki bezpieczne dla zdrowia. Nasza oferta obejmuje rozmaite produkty, m.in. b...

Naturalne kosmetyki do ciała

Naturalne kosmetyki do ciała zawierają składniki, które nie są szkodliwe dla skóry – nie zatykają porów, nie burzą bariery lipidowej naskórka, a także nie przesuszają W kosmetykach naturalnych, ekologicznych i organicznych stosowane są składniki bezpieczne dla zdrowia. Nasza oferta obejmuje rozmaite produkty, m.in. balsamy, peelingi i mydła naturalne.   

Naturalny balsam do ciała

Regularnie stosowany naturalny balsam do ciała odżywi i nawilży skórę, nie narażając jej na tak duże ryzyko alergii i podrażnień jak kosmetyki drogeryjne. Naturalne masło do ciała jest przyjazne dla skóry ze względu na używanie naturalnych substancji myjących, emulgatorów i zapachów, a także mają krótki, prosty i czytelny skład.

Peeling do ciała

Wybierz także peeling do ciała o prostym składzie i formule, który skutecznie złuszczy naskórek i dobrze nawilży skórę. Dzięki organicznym i certyfikowanym składnikom zmniejszy przebarwienia, rozstępy i cellulit, pomoże w leczeniu egzemy, trądziku i innych dolegliwości skórnych.