Pukka

Ilość 1 - 11 z 11 produktów
 • PUKKA herbata Motherkind Baby PUKKA herbata Motherkind Baby
  -20%
  PUKKA herbata Motherkind Baby

  Herbata Motherkind Baby to ekologiczna herbata dla młodych, karmiących mam. Zawiera moc bezpiecznych skarbów natury pełnych czystości najlepszych na świecie ekologicznych ziół.

  15,92 zł 19,90 zł
  Obniżona cena!
  Na magazynie
 • Herbata Mint Matcha Green BIO Herbata Mint Matcha Green BIO
  -20%
  PUKKA herbata Mint Matcha Green

  Herbata PUKKA Mint Matcha Green to wyjątkowa mieszanka łącząca liście mięty i zieloną herbatę. Liść mięty zanurzony w zielonej herbacie - czy może być lepszy przepis na dobry dzień? Po pierwsze pozyskiwana fair-trade najlepsza egipska mięta, tak świeża, jak powiew wiatru w Twoich włosach. Następnie gładki liść zielonej Senchy - ożywczy jak poranny, górski...

  15,92 zł 19,90 zł
  Obniżona cena!
  Na magazynie
 • Herbata Pukka Motherkind Pregnancy Herbata Pukka Motherkind Pregnancy
  -20%
  PUKKA herbata Motherkind Pregnancy

  Herbata PUKKA Motherkind Pregnancy to ziołowa herbata z maliną. Prawdziwe gwiazdy wśród herbat powstają właśnie z takich eko ziół, jak królewski korzeń shatavari, a to on dodany jest to tej herbacianej kompozycji. Od tysiąca lat stosowany przez te, które tworzą nowe przyszłe gwiazdy. Idealny podarunek od matki ziemi dla przyszłych mam.

  15,92 zł 19,90 zł
  Obniżona cena!
  Na magazynie
 • Herbata Pukka Berry Green Herbata Pukka Berry Green
  -20%
  PUKKA herbata Wonder Berry Green

  Herbata PUKKA Wonder Berry Green to zielona herbata z całych liści z jagodami dzikiego bzu. O łyk od źródła mocy. Czysta moc fioletu – perląca się jak klejnoty różnymi odcieniami, bogata w naturalną tarczę ochronną, która daje niezwykłą moc. Z uwagą zamieniona w najlepszą zieloną herbatę z całych liści!

  15,92 zł 19,90 zł
  Obniżona cena!
  Na magazynie
 • Herbata Pukka Mint Refresh - odświeżająca Herbata Pukka Mint Refresh - odświeżająca
  -20%
  PUKKA herbata Mint Refresh (odświeżająca)

  Herbata PUKKA Mint Refresh to herbata oczyszczająca ciało i duszę, po której poczujesz się odświeżony i spokojny. Pomoże Ci przejść przez dzień dzięki orzeźwiającej dawce mięty z kojącym słodkim koprem i różą. 

  15,92 zł 19,90 zł
  Obniżona cena!
  Na magazynie
 • Herbata Pukka Licorice & Cinnamon - Lukrecja i Cynamon Herbata Pukka Licorice & Cinnamon - Lukrecja i Cynamon
  -20%
  PUKKA herbata Licorice & Cinnamon...

  Herbata PUKKA Licorice & Cinnamon to mieszanka łącząca czystą słodycz lukrecji z rozgrzewającymi właściwościami cynamonu, co pozwoliło uzyskać bogaty aromat i dodającą ciepła kompozycję herbacianą. 

  17,52 zł 21,90 zł
  Obniżona cena!
  Na magazynie
 • Herbata Pukka Elegant English Breakfast Herbata Pukka Elegant English Breakfast
  -20%
  PUKKA herbata Elegant English Breakfast

  Herbata PUKKA Elegant English Breakfast sprawi, że Twoje śniadanie będzie wyjątkowe. Każde śniadanie zasługuje na odpowiednią ilość czasu, potrzebnego na powolne cieszenie się herbatą. 

  15,92 zł 19,90 zł
  Obniżona cena!
  Na magazynie
 • Herbata Pukka Blackcurrant Beauty - Porzeczka Herbata Pukka Blackcurrant Beauty - Porzeczka
  -20%
  PUKKA herbata Blackcurrant Beauty (porzeczka)

  Herbata PUKKA Blackcurrant Beauty to głęboki smak pysznych, ekologicznych owoców porzeczki, jaki pozwala nabrać zewnętrznego i wewnętrznego blasku. Soczyste porzeczki są tu skomponowane ze słodyczą ciemnego buraka.

  15,92 zł 19,90 zł
  Obniżona cena!
  Na magazynie
 • Herbata Pukka Gorgeous Earl Grey Herbata Pukka Gorgeous Earl Grey
  -20%
  PUKKA herbata Gorgeous Earl Grey

  Herbata PUKKA Gorgeous Earl Grey to herbaciany klasyk. Magia tej herbaty to nasycenie niezwykłym aromatem. Pij więc herbatę i rozkoszuj się tym olśniewającym zapachem bergamotki, delikatną nutą lawendy i subtelnym dodatkiem cytryny.

  15,92 zł 19,90 zł
  Obniżona cena!
  Na magazynie
 • Herbata Pukka Wild Apple & Cinnamon - Dzikie Jabłko z Cynamonem Herbata Pukka Wild Apple & Cinnamon - Dzikie Jabłko z Cynamonem
  -20%
  PUKKA herbata Wild Apple & Cinnamon...

  Herbata PUKKA Wild Apple & Cinnamon to herbata inspirowana uczuciem, jakie wywołuje taniec pod dzikimi jabłoniami. Wyobraź sobie skąpany w blasku słońca sad, w którym radośnie tańczysz, a nad Tobą wiją się gałęzie drzew cynamonowych. Czujesz imbirową nutę i ostre goździki, a po chwili natykasz się na słodką pomarańczę. 

  15,92 zł 19,90 zł
  Obniżona cena!
  Na magazynie
 • Pukka Three Mint - Mięta Pukka Three Mint - Mięta
  -20%
  PUKKA herbata Three Mint (mięta)

  Herbata PUKKA Three Mint zawiera wspaniałą miętę, chłodzącą królową dla podniebienia. Wyobraź sobie trzy najsilniejsze rodzaje mięty razem – siekana mięta ogrodowa, mięta polna i mięta pieprzowa. Chłód nabiera z nimi większej ilości odcieni!

  15,92 zł 19,90 zł
  Obniżona cena!
  Na magazynie
Ilość 1 - 11 z 11 produktów

Pukka to brytyjski producent organicznych herbat. Nazwa marki w języku hindi oznacza doskonały, najwyższej jakości i odzwierciedla całą filozofię firmy i produktów przez nią tworzonych. Rośliny używane do produkcji są zawsze wyjątkowej jakości, uprawiane bez użycia pestycydów, a w czasie produkcji nie są dodawane żadne syntetyczne konserwanty. P...

Pukka to brytyjski producent organicznych herbat. Nazwa marki w języku hindi oznacza doskonały, najwyższej jakości i odzwierciedla całą filozofię firmy i produktów przez nią tworzonych. Rośliny używane do produkcji są zawsze wyjątkowej jakości, uprawiane bez użycia pestycydów, a w czasie produkcji nie są dodawane żadne syntetyczne konserwanty. Pukka używa wyłącznie certyfikowanych ekologicznych składników, całkowicie wegetariańskich, pochodzących ze zrównoważonych źródeł.

Ścisła współpraca z rolnikami przy projektach mających na celu ochronę zagrożonych gatunków roślin oraz troska o dobre kontakty i uczciwe ceny dla spółdzielni rolniczych to priorytety firmy.

Wszystkie produkty Pukka posiadają ekologiczny certyfikat Soil Association.