Nowe produkty

Ilość 1 - 4 z 4 produktów
 • Klocki do jogi są niezbędnym elementem do codziennej praktyki. Ekologiczne, wykonane z drewna dębowego są ciężkie i odpowiednio twarde, zapewniając komfort i bezpieczeństwo wykonywania wielu pozycji z ich wykorzystaniem. Będą dla Ciebie pomocą przy pozycjach siedzących, stojących, skrętnych.   

  39,00 zł
  Na magazynie
 • Klocki do jogi są niezbędnym elementem do codziennej praktyki. Ekologiczne, wykonane z drewna dębowego są ciężkie i odpowiednio twarde, zapewniając komfort i bezpieczeństwo wykonywania wielu pozycji z ich wykorzystaniem. Będą dla Ciebie pomocą przy pozycjach siedzących, stojących, skrętnych. 

  39,00 zł
  Na magazynie
 • Klocki do jogi są niezbędnym elementem do codziennej praktyki. Ekologiczne, wykonane z drewna bukowego są ciężkie i odpowiednio twarde, zapewniając komfort i bezpieczeństwo wykonywania wielu pozycji z ich wykorzystaniem. Będą dla Ciebie pomocą przy pozycjach siedzących, stojących, skrętnych. 

  33,00 zł
  Na magazynie
 • Klocki do jogi są niezbędnym elementem do codziennej praktyki. Ekologiczne, wykonane z drewna sosnowego są podstawowym modelem. Będą dla Ciebie pomocą przy pozycjach siedzących, stojących, skrętnych. 

  27,00 zł
  Na magazynie
Ilość 1 - 4 z 4 produktów