Black & Blum

Ilość 1 - 3 z 3 produktów
 • BLACK & BLUM butelka na wodę EAU GOOD z...

  Butelka BLACK & BLOOM - EAU GOOD to produkt kultowy. Dzięki znajdującemu się w niej filtrowi węglowemu filtruje wodę z kranu, pochłaniając jony chloru i zanieczyszczenia, a uwalniając to co dobre dla organizmu - m.in. żelazo, wapń i magnez. Dzięki temu już po godzinie mamy idealną do picia wodę. Do butelki dołączony jest idealnie dopasowany pokrowiec....

  159,00 zł
  Na magazynie
 • BLACK & BLUM butelka na wodę EAU GOOD z...

  Butelka BLACK & BLOOM - EAU GOOD to produkt kultowy. Dzięki znajdującemu się w niej filtrowi węglowemu filtruje wodę z kranu, pochłaniając jony chloru i zanieczyszczenia, a uwalniając to co dobre dla organizmu - m.in. żelazo, wapń i magnez. Dzięki temu już po godzinie mamy idealną do picia wodę. Miej własną z korkiem w ulubionym kolorze! 

  105,10 zł
  Na magazynie
 • BLACK & BLUM butelka na wodę EAU GOOD z...

  Butelka BLACK & BLOOM - EAU GOOD to produkt kultowy. Dzięki znajdującemu się w niej filtrowi węglowemu filtruje wodę z kranu, pochłaniając jony chloru i zanieczyszczenia, a uwalniając to co dobre dla organizmu - m.in. żelazo, wapń i magnez. Dzięki temu już po godzinie mamy idealną do picia wodę. Miej własną z korkiem w ulubionym kolorze! 

  105,01 zł
  Na magazynie
Ilość 1 - 3 z 3 produktów

Podczas jakichkolwiek ćwiczeń przyda się własna butelka na wodę. Nasz organizm aż w 75% składa się z wody i należy dostarczać jej co najmniej około dwóch litrów dziennie. Warto jednak zamienić plastikowe butelki jednorazowego użytku na ekologiczną butelkę o wielokrotnym zastosowaniu. Ajurwedyjska Black & Bloom jest wyposażona w filtr węglowy...

Podczas jakichkolwiek ćwiczeń przyda się własna butelka na wodę. Nasz organizm aż w 75% składa się z wody i należy dostarczać jej co najmniej około dwóch litrów dziennie. Warto jednak zamienić plastikowe butelki jednorazowego użytku na ekologiczną butelkę o wielokrotnym zastosowaniu. Ajurwedyjska Black & Bloom jest wyposażona w filtr węglowy filtrujący wodę z kranu. Pochłania jony chloru i zanieczyszczenia, a uwalnia wapń, żelazo, magnez itd. Odpowiednia do picia woda będzie gotowa już po godzinie, czyli akurat po treningu. Wybierz butelkę w zestawie z pokrowcem i korkiem w ulubionym kolorze.