Producenci

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Promocje

Lista produktów producenta MERI TERI

Ilość 1 - 5 z 5 produktów
 • Piasek pustyni ma silne właściwości lecznicze, łagodzi nerwy, wycisza i uspokaja. Przyciąga bogactwo oraz obfitość. Dodaje pewności siebie.

  55,00 zł
  Na magazynie
 • Kwarc różowy korzystnie wpływa na pracę serca. Uważany jest za kamień miłości i szczęścia. Wzmacnia drugą czakrę zapewniając inspirujące relacje partnerskie.

  55,00 zł
  Na magazynie
 • Nefryt uważany jest za amulet wzmagający siły życiowe i chroniący od wszelkich chorób. Wzmacnia system immunologiczny, pobudza przemianę materii. Wspiera w nerwowych sytuacjach i w pośpiechu. Może być używany do energetyzacji wszystkich czakr. Sprzyja zmianom w życiu na lepsze i dobrej fortunie.

  55,00 zł
  Na magazynie
 • Jaspis to kamień ochronny, który pochłania negatywne energie. Wpływa uspokajająco na system nerwowy, często jest nazywany kamieniem antystresowym. Wyzwala spokój i odprężenie. Noszony bezpośrednio na ciele równoważy pracę wszystkich gruczołów dokrewnych, a tym samym wyrównuje biopole, czyli aurę człowieka.

  55,00 zł
  Na magazynie
 • Jaspis to kamień ochronny, który pochłania negatywne energie. Wpływa uspokajająco na system nerwowy, często jest nazywany kamieniem antystresowym. Noszony bezpośrednio na ciele równoważy pracę wszystkich gruczołów dokrewnych, a tym samym wyrównuje biopole, czyli aurę człowieka.

  55,00 zł
  Na magazynie
Ilość 1 - 5 z 5 produktów