Biustonosz sportowy

Ilość 1 - 10 z 10 produktów
 • Stanik do jogi Dream Grey (szary)

  Stanik do jogi Dream od Moonholi w kolorze szarym, wykonany z unikalnego, przewiewnego materiału, pięknie modelującego sylwetkę, zapewnia znakomite wsparcie dla biustu.

  239,00 zł
  Na magazynie
 • Stanik do jogi Dream Black (czarny)

  Stanik do jogi Dream od Moonholi w kolorze czarnym, wykonany z unikalnego, przewiewnego materiału, pięknie modelującego sylwetkę, zapewnia znakomite wsparcie dla biustu.

  239,00 zł
  Na magazynie
 • Stanik do jogi Dream Nude (nudziak)

  Stanik do jogi Dream od Moonholi w kolorze nude, wykonany z unikalnego, przewiewnego materiału, pięknie modelującego sylwetkę, zapewnia znakomite wsparcie dla biustu.

  239,00 zł
  Na magazynie
 • Stanik do jogi Dream Beige (beżowy)

  Stanik do jogi Dream od Moonholi w kolorze beżowym, wykonany z unikalnego, przewiewnego materiału, pięknie modelującego sylwetkę, zapewnia znakomite wsparcie dla biustu.

  239,00 zł
  Na magazynie
 • Biustonosz do jogi Simple Black (czarny)

  Ten piękny biustonosz do jogi od Moonholi w kolorze czarnym, wykonany z unikalnego, przewiewnego materiału, pięknie modelującego sylwetkę, oferuje stylowy, a jednocześnie prosty look.

  229,00 zł
  Na magazynie
 • Biustonosz do jogi Simple Nude (nudziak)

  Ten piękny biustonosz do jogi od Moonholi w kolorze nudziakowym, wykonany z unikalnego, przewiewnego materiału, pięknie modelującego sylwetkę, oferuje stylowy, a jednocześnie prosty look.

  229,00 zł
  Na magazynie
 • Biustonosz do jogi Simple Beige (beżowy)

  Ten piękny biustonosz do jogi od Moonholi w kolorze beżowym, wykonany z unikalnego, przewiewnego materiału, pięknie modelującego sylwetkę, oferuje stylowy, a jednocześnie prosty look.

  229,00 zł
  Na magazynie
 • Biustonosz do jogi Simple Grey (szary)

  Ten piękny biustonosz do jogi od Moonholi w kolorze szarym, wykonany z unikalnego, przewiewnego materiału, pięknie modelującego sylwetkę, oferuje stylowy, a jednocześnie prosty look.

  229,00 zł
  Na magazynie
 • Top krótki do jogi

  Krótki Top od Cat and Mat z niezwykłym wykończeniem. Tył typu racer. Maksymalnie wygodny, idealny na praktykę jogi, zajęcia fitness i jako wyjątkowy element codziennych stylizacji.

  49,00 zł
  Na magazynie
 • Crop Top Symmetric czarny

  Crop top „Symmetric” od SECOND YOU to komfortowe uzupełnienie Twojego jogowego outfitu. Klasyka sportowego stylu i komfort w jednym! Podwójne, krzyżujące się z tyłu ramiączka efektownie podkreślają mięśnie pleców, a przy tym zapewniają prawidłowe wsparcie dla biustu, stabilizujące układ topu.

  137,00 zł
  Na magazynie
Ilość 1 - 10 z 10 produktów

Biustonosz sportowy do jogi i nie tylko 

Najważniejszym elementem stroju do ćwiczeń jest odpowiedni biustonosz sportowy – do jogi, do biegania, na rower, siłownię itd. Jego głównym zadaniem jest ochrona biustu podczas wysiłku i zapewnienie odpowiedniego podparcia. Stanik sportowy jest niezbędny do uprawiania każdej aktywności fizycznej – niezale...

Biustonosz sportowy do jogi i nie tylko 

Najważniejszym elementem stroju do ćwiczeń jest odpowiedni biustonosz sportowy – do jogi, do biegania, na rower, siłownię itd. Jego głównym zadaniem jest ochrona biustu podczas wysiłku i zapewnienie odpowiedniego podparcia. Stanik sportowy jest niezbędny do uprawiania każdej aktywności fizycznej – niezależnie od jej rodzaju. Dobrze dobrany powinien zapewniać odpowiednie trzymanie dla różnych ćwiczeń. Usztywnione miseczki osłonią piersi i kształtują biust, pozwalając swobodnie trenować.

Jak wybrać stanik sportowy?

Głównym zadaniem biustonosza sportowego jest ochrona biustu podczas wysiłku. Wybierając konkretny model, warto zwrócić uwagę na jego konstrukcję, usztywnienia i wzmocnienia, aby prawidłowo utrzymywał biust i nie pozwolił na dyskomfort podczas wykonywania ćwiczeń.