Bransoletki

1 - 1 of 1 produkt
  • Bransoletka Mala "Om Mani Padem Hum"

    Ręcznie robiona Bransoletka Mala "Om Mani Padem Hum" od Lullaby Malas, którą możesz używać jako Mali do medytacji. Kamienie posłużyć mogą jako przewodnik do medytacji i odliczania powtórzeń mantr.

    90,00 zł
    Na magazynie
1 - 1 of 1 produkt

Biżuteria inspirowana jogą

Biżuteria dla joginek to minimalistyczne, eleganckie i wygodne ozdoby. Pozwolą zaakcentować indywidualizm na co dzień lub podczas treningu. Zobacz naszą kolekcję bransoletek i dopasuj coś dla siebie. Kobiety od zawsze chętnie otaczają się pięknem i podkreślają swój styl, nosząc biżuterię. Bransoletki joginki dostępne w...

Biżuteria inspirowana jogą

Biżuteria dla joginek to minimalistyczne, eleganckie i wygodne ozdoby. Pozwolą zaakcentować indywidualizm na co dzień lub podczas treningu. Zobacz naszą kolekcję bransoletek i dopasuj coś dla siebie. Kobiety od zawsze chętnie otaczają się pięknem i podkreślają swój styl, nosząc biżuterię. Bransoletki joginki dostępne w naszym sklepie powstały z inspiracji jogą i zgodnym z nią stylem życia. Zobacz wybrane modele, np. bransoletki na sznurku, bransoletkę z agatu, bransoletki dla doszy itd. 

Biżuteria symboliczna 

Wybrane bransoletki do jogi mają też dodatkowe właściwości – np. bransoletka z czakrą pozwala się skupić i uporządkować myśli, inne z kolei symbolizują ważne wartości – jak równowaga, harmonia, tolerancja itd.