Bransoletki

Ilość 1 - 3 z 3 produktów
Ilość 1 - 3 z 3 produktów

Biżuteria inspirowana jogą

Biżuteria dla joginek to minimalistyczne, eleganckie i wygodne ozdoby. Pozwolą zaakcentować indywidualizm na co dzień lub podczas treningu. Zobacz naszą kolekcję bransoletek i dopasuj coś dla siebie. Kobiety od zawsze chętnie otaczają się pięknem i podkreślają swój styl, nosząc biżuterię. Bransoletki joginki dostępne w...

Biżuteria inspirowana jogą

Biżuteria dla joginek to minimalistyczne, eleganckie i wygodne ozdoby. Pozwolą zaakcentować indywidualizm na co dzień lub podczas treningu. Zobacz naszą kolekcję bransoletek i dopasuj coś dla siebie. Kobiety od zawsze chętnie otaczają się pięknem i podkreślają swój styl, nosząc biżuterię. Bransoletki joginki dostępne w naszym sklepie powstały z inspiracji jogą i zgodnym z nią stylem życia. Zobacz wybrane modele, np. bransoletki na sznurku, bransoletkę z agatu, bransoletki dla doszy itd. 

Biżuteria symboliczna 

Wybrane bransoletki do jogi mają też dodatkowe właściwości – np. bransoletka z czakrą pozwala się skupić i uporządkować myśli, inne z kolei symbolizują ważne wartości – jak równowaga, harmonia, tolerancja itd.