Świece zapachowe

Ilość 1 - 21 z 21 produktów
Ilość 1 - 21 z 21 produktów

Świece zapachowe do aromaterapii 

Naturalne świece zapachowe ozdobią wnętrze, dodadzą blasku i wprowadzą przyjemny zapach, ale mają też właściwości aromaterapeutyczne. Są idealne do praktyki jogi, medytacji, a także jako świece do masażu i innych form relaksu czy wyciszenia. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości aromaterapeutyczne świec...

Świece zapachowe do aromaterapii 

Naturalne świece zapachowe ozdobią wnętrze, dodadzą blasku i wprowadzą przyjemny zapach, ale mają też właściwości aromaterapeutyczne. Są idealne do praktyki jogi, medytacji, a także jako świece do masażu i innych form relaksu czy wyciszenia. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości aromaterapeutyczne świece sojowe ze starannie przygotowanymi mieszankami olejków.

Świece z wosku sojowego – z troski o przyrodę

Świeca sojowa wyprodukowana jest ze 100% naturalnych, wysokiej jakości materiałów, korzystnych dla zdrowia i bezpiecznych dla planety. Wosk sojowy to produkt naturalny z ziaren niemodyfikowanej genetycznie soi, dzięki czemu nie zanieczyszcza powietrza. Sojowa świeca – do masażu, praktyki jogi, relaksu, odstresowania itd. – jest też dwukrotnie wydajniejsza niż parafinowa.