Masaż

Ilość 1 - 33 z 33 produktów
Ilość 1 - 33 z 33 produktów

Akcesoria do masażu 

Zapewniamy także akcesoria do masażu przeznaczone do domowego zastosowania, m.in. dwustronne rollery do twarzy, zestawy baniek do masażu, ajurwedyjskie balsamy, przyrządy do scrappingu, grzebienie do masażu skóry głowy, świece do masażu itd. Praktyczne przyrządy do masażu pozwolą zaznać relaksu i odstresować się po ciężkim d...

Akcesoria do masażu 

Zapewniamy także akcesoria do masażu przeznaczone do domowego zastosowania, m.in. dwustronne rollery do twarzy, zestawy baniek do masażu, ajurwedyjskie balsamy, przyrządy do scrappingu, grzebienie do masażu skóry głowy, świece do masażu itd. Praktyczne przyrządy do masażu pozwolą zaznać relaksu i odstresować się po ciężkim dniu.

Domowy masaż – moc korzyści 

Systematycznie wykonywany masaż pozwala się zrelaksować, poprawia krążenie krwi, pomaga poprawić ogólną kondycję skóry i zachować młody wygląd na dłużej. Korzystnie wpływa także na jej koloryt. W Yoga.pl znajdziesz drobne akcesoria i przyrządy do masażu, które warto wypróbować w domowym zaciszu. Rollery to popularne urządzenie do mezoterapii – masaż wałeczkiem pokrytym drobnymi mikroigiełkami zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu cenne składniki dostarczane z kosmetyków lepiej się wchłaniają. Roller ujędrnia skórę, redukuje blizny potrądzikowe, zmniejsza widoczność zmarszczek itd. Można go wykorzystywać także na inne części ciała, gdyż może pomóc w redukcji cellulitu.

Masaż twarzy – jędrna skóra i mniej zmarszczek

Regularnie wykonywany masaż twarzy korzystnie wpływa na stan skóry. Dzięki drobnym akcesoriom można przeprowadzić go w domu, uzyskując podobny efekt jak w salonie spa. Znajdziesz tu różne drobne przyrządy do masażu twarzy, m.in. rollery, bańki itp. Urządzenia ujędrniają skórę, zmniejszają widoczność zmarszczek, redukują blizny potrądzikowe, nadają się nie tylko do masażu twarzy, ale też sprzyja redukcji cellulitu. Proces starzenia się skóry rozpoczyna się już po 20. roku życia, dlatego warto dbać dobrą kondycję skóry, korzystając z różnych możliwości.