Roller do twarzy

Ilość 1 - 5 z 5 produktów
Ilość 1 - 5 z 5 produktów

Roller do masażu twarzy

Dwustronny roller do twarzy służy do wykonywania masażu – to proste i lekkie urządzenie jest niezwykle wygodne i skuteczne. Masaż wałeczkiem ma wiele korzyści – odpręża, pobudza krążenie krwi, liftinguje, zamyka pory, zmniejsza opuchliznę i widoczność drobnych zmarszczek, bruzd oraz nieestetycznych cieni pod oczami. Rolle...

Roller do masażu twarzy

Dwustronny roller do twarzy służy do wykonywania masażu – to proste i lekkie urządzenie jest niezwykle wygodne i skuteczne. Masaż wałeczkiem ma wiele korzyści – odpręża, pobudza krążenie krwi, liftinguje, zamyka pory, zmniejsza opuchliznę i widoczność drobnych zmarszczek, bruzd oraz nieestetycznych cieni pod oczami. Roller do masażu twarzy rozluźnia też mięśnie i działa relaksująco-odprężająco. 

Masażer do twarzy w codziennej pielęgnacji 

Warto zainwestować we własny masażer do twarzy i wykorzystywać go codziennie po podstawowej pielęgnacji cery. Warto schłodzić go wcześniej w lodówce, aby uzyskać jeszcze lepsze efekty. W naszym sklepie znajdziesz m.in. roller do twarzy wykonany z jadeitu, kwarcu lub turkusu. Kamienie te są wykorzystywane w tradycyjnej medycynie chińskiej od VII wieku – np. jadeit określany jest jako „kamień młodości”. Roller do twarzy przyniesie ulgę także po zabiegach akupunktury i peelingach.