Zapachy do wnętrz

1 - 1 of 1 produkt
  • Room spray o zapachu Eucalyptus przeniesie Cię do śródziemnomorskiego klimatu. Zielony bukiet liści cytryny, eukaliptusa, trawy cytrynowej, werbeny, mięty, geranium i cyprysów z pikantnym pieprzem. To energetyzująca, świeża mieszanka z nutą szaleństwa, jaka pomoże w stworzeniu relaksującego nastroju.

    39,00 zł
    Na magazynie
1 - 1 of 1 produkt

Zapachy do wnętrz 

Aby dom stał się idealnym miejscem relaksu i odprężenia, warto wybrać zapachy do wnętrz. Odpowiedni z nich sprawi, że poczujesz spokój i odzyskasz dobre samopoczucie. Zadbaj o klimatyczne i przytulne wnętrze dzięki wyjątkowemu zapachowi – zobacz świece zapachowe, olejki eteryczne, room spraye itd. Zapachy do domu pozwalają się...

Zapachy do wnętrz 

Aby dom stał się idealnym miejscem relaksu i odprężenia, warto wybrać zapachy do wnętrz. Odpowiedni z nich sprawi, że poczujesz spokój i odzyskasz dobre samopoczucie. Zadbaj o klimatyczne i przytulne wnętrze dzięki wyjątkowemu zapachowi – zobacz świece zapachowe, olejki eteryczne, room spraye itd. Zapachy do domu pozwalają się zrelaksować, wyciszyć i wypocząć. Wpływają na atmosferę i sprawiają, że będziesz chętnie wracać i przebywać we własnym mieszkaniu. Neutralizują inne zapachy, wpływają też na wewnętrzną energię, są też pomocne podczas medytacji czy praktyki jogi. Można je stosować także w innych obiektach i pomieszczeniach, np. w pracy, salonach spa itd., będą też dobrym pomysłem na ekskluzywny upominek.