Mata do jogi COSMIC GIRL

459,00 zł

2 rzeczy

Nowy produkt

Cosmic Girl – piękna mata do jogi od Moonholi z kosmiczną mocą stworzona przez dziewczyny dla dziewczyn, dzięki której dzielimy się dobrą energią i niesiemy pomoc! Wierzymy, że tak jak my kierujecie się dobrem, dlatego 10% ze sprzedaży online Cosmic Girl przekażemy na Fundację Rak&Roll.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Jest okazja, by wybierając matę dla siebie, dać coś potrzebującym. Niech kosmiczna moc i dobre wibracje wspierają kobiety w walce z rakiem piersi, a ta mata niech przypomina Ci jaką jesteś wspaniałą osobą. Pamiętaj, dobro wraca :)

Mata idealnie nadaje się do wszelkiego rodzaju ćwiczeń o średniej lub wysokiej intensywności.Eco friendly - Nasza ekologiczna mata do jogi wykonana jest z biodegradowalnego kauczuku oraz warstwy przyjemnej w dotyku mikrofibry. Dbamy o środowisko, ale również o Twoje zdrowie. W procesie produkcji maty wyeliminowaliśmy potencjalnie szkodliwe toksyczne kleje, zastosowaliśmy też farby na bazie wody i naturalnych barwników pochodzących z warzyw i owoców. Mata kauczukowa do jogi nie zawiera żadnych innych, potencjalnie toksycznych składników, które występują czasami w matach do jogi – takich jak pvc, ołów, kadm, sylikony czy lateksy.

Stabilność - Grubość maty zapewnia stabilizację podczas ćwiczeń, jednocześnie amortyzując i chroniąc stawy oraz czyniąc praktykę przyjemniejszą, co ma znaczenie zwłaszcza na twardych podłożach. Mata zawdzięcza swoją stabilność również specjalnemu rodzajowi bieżnika tzw. jodełce, która sprawia, że mata ma znakomitą przyczepność do podłoża. 

Przyczepność - Przyczepność mat kauczukowych z mikrofibrą aktywowana jest wraz ze wzrostem intensywności praktyki i zwiększa się im bardziej jesteśmy rozgrzani. Aby uzyskać natychmiastową przyczepność, najlepiej zwilżyć dłonie i stopy wodą. Dobrym rozwiązaniem jest też delikatne spryskanie maty wodą przed rozpoczęciem praktyki.

Ostrzeżenie dla alergików – osoby z alergią na kauczuk lub lateks powinny unikać kontaktu z matą.

Pielęgnacja maty - Najlepiej przetrzeć matę lekko wilgotną ściereczką. W przypadku większych zabrudzeń matę można prać ręcznie w niskiej temperaturze, a następnie pozostawić do wyschnięcia. Nie prać w pralce, nie suszyć w suszarce, nie stosować środków chemicznych, unikać bezpośredniej ekspozycji na światło słoneczne.

Wymiary: 183 × 61 cm
Grubość: 3 mm
Waga: 2.4 kg 

W zestawie również pasek do noszenia maty.

Produkty powiązane

 • Mata do jogi ILLUMINATION

  Mata do jogi Illumination od Moonholi inspirowana jest koncepcją dotyczącą istnienia tzw. Trzeciego Oka.

  459,00 zł
  Na magazynie
 • Mata do jogi BODY

  Kobiece kształty są piękne! Tak jak nasza mata Body od Moonholi, która inspiracje czerpie z francuskiego malarstwa i włoskiej estetyki, ale przede wszystkim z teorii, że ciało to świątynia zmysłowości.

  459,00 zł
  Na magazynie
 • Mata do jogi VIBRATION

  Pozytywne wibracje maty Vibration od Moonholi sprzyjają medytacji i praktykowaniu jogi, a jej kobiecy i eteryczny design sprawi, że Twoja mata będzie cudownie prezentować się w słońcu na tropikalnej plaży, a także w Twoim wnętrzu. Wysyłaj pozytywne wibracje!

  459,00 zł
  Na magazynie
 • Mata do jogi THE MOON

  Jeśli czujesz więź z Księżycem i w głębi duszy wiesz, że nie jesteś z tego świata to mata The Moon od Moonholi dedykowana jest właśnie dla Ciebie! Elegancka, biało-czarna kolorystyka sprawia, że mata pięknie prezentuje się podczas praktyki jogi, ale nie rozprasza Twojej uwagi. Będziesz nią zachwycona nie tylko podczas pełni Księżyca.

  459,00 zł
  Na magazynie
 • Mata do jogi VENUS

  Ta delikatna, dziewczęca mata Venus od Moonholi to kwintesencja kobiecości. Wzór maty jest bardzo subtelny, dzięki delikatnej pudrowej kolorystyce oraz nawiązaniom do kobiecości, piękna i sztuki. Efekt ten potęguje wkomponowanie Złotego Kwiatu w perłę, znajdującą się w muszli. Jest to nawiązanie do mitycznego zrodzenia Afrodyty z morskiej piany.

  459,00 zł
  Na magazynie
 • Mata do jogi TROPICANA

  Tropicana – piękna mata do jogi od Moonholi inspirowana jest podróżami - wiatrem we włosach, słońcem na skórze i piaskiem pod stopami.

  459,00 zł
  Na magazynie
 • Mata do jogi VEGANIKA DAY

  Ta mata do jogi od Moonholi dla wszystkich miłośników roślin i hołd dla nich.

  459,00 zł
  Na magazynie
 • Mata do jogi MAGIC

  Ta mata do jogi od Moonholi inspirowana jest fascynacją nadprzyrodzonymi zdolnościami do kontrolowania naturalnych sił natury. Rzuć zaklęcie...albo dwa.

  459,00 zł
  Na magazynie
 • Mata do jogi WARRIOR

  Mata do jogi Warrior od Moonholi to pierwsza mata do jogi przeznaczona dla Panów, choć wierzymy, że wśród Pań również znajdzie się niejedna wojowniczka.

  459,00 zł
  Na magazynie
 • Mata do jogi okrągła SHAMANKA

  Okrągła mata do jogi SHAMANKA od Moonholi to nie tylko wyjątkowy kształt maty do Twojej praktyki, ale również piękny element wystroju wnętrz.

  599,00 zł
  Na magazynie
 • Mata do jogi MAGIC CARPET

  Mata do jogi Magic Carpet od Moonholi inspirowana jest pięknem Orientu i legendą o latającym dywanie. W pięknym kolorze głębokiej czerwieni, z naszą wariacją perskich wzorów plemiennych w złocie, Magic Carpet zabierze Cię na Bliski Wschód i jego magiczne mity i opowieści.

  459,00 zł
  Na magazynie
 • Mata do jogi PERSIANA

  Mata do jogi Persiana od Moonholi inspirowana jest słynną gawędziarką ze zbioru bajek z Bliskiego Wschodu znanego jako „Baśnie tysiąca i jednej nocy”.

  459,00 zł
  Na magazynie
 • Mata do jogi COSMIC GIRL MINI

  Mata do jogi Cosmic Girl Mini – piękna mata do jogi od Moonholi z kosmiczną mocą stworzona przez dziewczyny dla dziewczyn, dzięki której dzielimy się dobrą energią i niesiemy pomoc!

  249,00 zł
  Na magazynie