Mata do jogi FLOW COATED Nomadic Soul 3 mm

379,00 zł

2 rzeczy

Nowy produkt

Mata FLOW Coated Nomadic Soul od JOY IN ME to mata do jogi z dodatkową powłoką antypoślizgową aktywującą przyczepność już od pierwszej minuty praktyki.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

To mata do jogi FLOW pokryta dodatkowa naturalną warstwą antypoślizgową. Mata wykonana jest z biodegradowalnego kauczuku o grubości 3 mm oraz absorbującej mikrofibry z naturalnym wierzchnim pokryciem. Mata posiada bardziej chropowatą powierzchnię w stosunku do mat FLOW. Najlepiej sprawdza się dla osób którym wolno rozgrzewają się dłonie i stopy, rzadko pocą się dłonie oraz do praktyki jogi w chłodniejszych warunkach.

NATYCHMIASTOWA PRZYCZEPNOŚĆ

Dodatkowa powłoka antypoślizgowa sprawia, że powierzchnia maty jest bardziej chropowata, a jej przyczepność jest aktywowana już od pierwszej minuty praktyki. Idealnie sprawdza się w zimniejszych temperaturach otoczenia oraz gdy dłonie i stopy rozgrzewają się wolniej. Gwarantuje niezwykłą płynność przejść w sekwencjach.

KOMFORTOWE WSPARCIE

Dzięki wysokiej gęstość kauczuku oraz odpowiedniej grubości mata zapewnia stabilizację i pomaga amortyzować stawy, chroniąc kolana i biodra od ucisków podczas ćwiczeń. Bieżnik o jodełkowym wzorze sprawia, że mata nie zmienia położenia podczas ćwiczeń oraz nie odwija się na brzegach.

CZYSTY SKŁAD

Mata składa się z bazy wykonanej z naturalnego kauczuku oraz z wierzchniej warstwy wykonanej z delikatnej, ultra absorbującej mikrofibry. Mata została pokryta naturalną powłoka antypoślizgową. Kauczuk jest w 100% biodegradowalny i przyjazny dla środowiska. Mata nie zawiera ołowiu, kadmu oraz lateksów i sylikonów. Nadaje się do recyklingu. Dzięki procesowi zgrzewania warstw z procesu produkcyjnego zostały wyeliminowane potencjalnie toksyczne kleje. Mikrofibra została zadrukowana farbami na bazie wody.INSTRUKCJA PIELĘGNACJI

Najlepiej przecierać matę zwilżoną ściereczką. Nie prać w pralce oraz nie suszyć w suszarce. Dłuższa, bezpośrednia ekspozycja na światło słoneczne może przyspieszyć proces biodegradacji.

UWAGA: produkt zawiera naturalny, biodegradowalny kauczuk. Osoby uczulone na kauczuk powinny unikać kontaktu z matą.

Skład: 100% naturalny kauczuk, mikrofibra, nietoksyczne pokrycie na bazie roślin
Wymiary: 183 x 61 cm
Grubość: 3 mm
Waga: 2.4 kg
W dotyku: delikatnie chropowata, niejednolita

W zestawie: mata, pasek.

Mata dostępna również w wersji:

Podstawowej -> TUTAJ

Produkty powiązane