Mata do jogi Soft Awakening 3 mm

487,00 zł

10 rzeczy

Nowy produkt

Mata Soft Awakening od Sugarmat to jakość premium! Idealna do jogi i ćwiczeń. Wzór na macie został specjalnie zaprojektowany przez artystkę Julię Contacessi!

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Antypoślizgowa zapewniająca dobrą przyczepność w trakcie ćwiczeń. Wzór na macie został specjalnie zaprojektowany przez artystkę Julię Contacessi.

Wykonanie: ultrachłonna góra maty wykonana z syntetycznego zamszu zapewniająca bardzo dobrą przyczepność. Spód wykonany z naturalnego kauczuku. Zastosowano atramenty na bazie wody co zapewnia, że wzory nie zetrą przy licznych treningach. Mata o dużej gęstości zapewnia wysoki komfort i chroni stawy.

100% wolne od lateksu i PVC. Wyprodukowano bez generowania toksyn i szkodliwych emisji. Ekologiczne opakowanie i pasek do maty w zestawie.

Wymiary:
185 cm x 68 cm
Grubość: 3 mm
Waga: 2.4 kg

Sposób czyszczenia: w razie potrzeby wytrzyj czystą szmatką po kilku spryskaniach sprayem do maty. Prać ręcznie lub w pralce na delikatnym cyklu. Nie wirować. Prać w pralce raz na 3-4 miesiące. Stosować tylko delikatne środki do prania lub mydło naturalne. Powiesić do wyschnięcia, unikać długotrwałej ekspozycji na światło słoneczne.

Produkty powiązane