Lullaby Malas

Ilość 1 - 7 z 7 produktów
 • Bransoletka Mala "Oczyszczenie"

  Ręcznie robiona Bransoletka Mala "Oczyszczenie" od Lullaby Malas, którą możesz używać jako Mali do medytacji. Kamienie posłużyć mogą jako przewodnik do medytacji i odliczania powtórzeń mantr.

  120,00 zł
  Na magazynie
 • Bransoletka Mala "Om Mani Padem Hum"

  Ręcznie robiona Bransoletka Mala "Om Mani Padem Hum" od Lullaby Malas, którą możesz używać jako Mali do medytacji. Kamienie posłużyć mogą jako przewodnik do medytacji i odliczania powtórzeń mantr.

  90,00 zł
  Na magazynie
 • Mala "Porozumienie z Duszą"

  Ręcznie robiona Mala "Porozumienie z Duszą" od Lullaby Malas składa się ze 108 kamieni + 109. Guru Beads. Mala była robiona z intencją połączenia się ze swoim wewnętrznym głosem.

  249,00 zł
  Na magazynie
 • Mala "Poznaj siebie i swoje pragnienia"

  Ręcznie robiona Mala "Poznaj siebie i swoje pragnienia" od Lullaby Malas składa się ze 108 kamieni + 109. Guru Beads. Mala była robiona z intencją poznania siebie.

  300,00 zł
  Na magazynie
 • Mala "Rzeczywistość"

  Ręcznie robiona Mala "Rzeczywistość" od Lullaby Malas składa się ze 108 kamieni + 109. Guru Beads. Mala była robiona z intencją ochrony i równowagi.

  249,00 zł
  Na magazynie
 • Mala "Wewnętrzna Moc"

  Ręcznie robiona Mala "Przetrwanie" od Lullaby Malas składa się ze 108 kamieni wspierających odkrywanie Twojej wewnętrznej mocy.

  260,00 zł
  Na magazynie
 • Mala "Wojownik"

  Ręcznie robiona Mala "Wojownik" od Lullaby Malas składa się ze 108 kamieni wspierających odkrywanie Twojej wewnętrznej mocy.

  390,00 zł
  Na magazynie
Ilość 1 - 7 z 7 produktów

Lullaby Malas – biżuteria tworzona z pasją 

Lullaby Malas to ręcznie wykonywana biżuteria tworzona ze szczerą pasją i miłością. Do jej produkcji wykorzystywane są naturalne materiały – m.in. kamienie szlachetne, drewno z drzewa sandałowego i kryształy. Ozdoby Lullaby Malas wyróżnia minimalizm i unikalne wzornictwo inspirowane m.in. stylem boho. ...

Lullaby Malas – biżuteria tworzona z pasją 

Lullaby Malas to ręcznie wykonywana biżuteria tworzona ze szczerą pasją i miłością. Do jej produkcji wykorzystywane są naturalne materiały – m.in. kamienie szlachetne, drewno z drzewa sandałowego i kryształy. Ozdoby Lullaby Malas wyróżnia minimalizm i unikalne wzornictwo inspirowane m.in. stylem boho. Mala Lullaby Malas to nie tylko sznur modlitewny, ale także symbol ważnych wartości, dlatego istotne jest, z jakich kamieni wybierzesz swoją malę. Piękne, wykonane dbałością o każdy szczegół bransoletki oraz male będą też wspaniałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.