Lullaby Malas

Ilość 1 - 19 z 19 produktów
 • Bransoletka Mala "Uziemienie"

  Ręcznie robiona Bransoletka Mala "Uziemienie" od Lullaby Malas, którą możesz używać jako Mali do medytacji. Kamienie posłużyć mogą jako przewodnik do medytacji i odliczania powtórzeń mantr.

  120,00 zł
  Na magazynie
 • Bransoletka Mala "Poznaj siebie i swoje...

  Ręcznie robiona Bransoletka Mala "Poznaj siebie i swoje pragnienia" od Lullaby Malas, którą możesz używać jako Mali do medytacji. Kamienie posłużyć mogą jako przewodnik do medytacji i odliczania powtórzeń mantr.

  120,00 zł
  Na magazynie
 • Bransoletka Mala "Klarowny umysł"

  Ręcznie robiona Bransoletka Mala "Klarowny umysł" od Lullaby Malas, którą możesz używać jako Mali do medytacji. Kamienie posłużyć mogą jako przewodnik do medytacji i odliczania powtórzeń mantr.

  120,00 zł
  Na magazynie
 • Bransoletka Mala "Świadomość"

  Ręcznie robiona Bransoletka Mala "Świadomość" od Lullaby Malas, którą możesz używać jako Mali do medytacji. Kamienie posłużyć mogą jako przewodnik do medytacji i odliczania powtórzeń mantr.

  120,00 zł
  Na magazynie
 • Bransoletka Mala "Działanie"

  Ręcznie robiona Bransoletka Mala "Działanie" od Lullaby Malas, którą możesz używać jako Mali do medytacji. Kamienie posłużyć mogą jako przewodnik do medytacji i odliczania powtórzeń mantr.

  120,00 zł
  Na magazynie
 • Bransoletka Mala "Oczyszczenie"

  Ręcznie robiona Bransoletka Mala "Oczyszczenie" od Lullaby Malas, którą możesz używać jako Mali do medytacji. Kamienie posłużyć mogą jako przewodnik do medytacji i odliczania powtórzeń mantr.

  120,00 zł
  Na magazynie
 • Bransoletka Mala "Om Mani Padem Hum"

  Ręcznie robiona Bransoletka Mala "Om Mani Padem Hum" od Lullaby Malas, którą możesz używać jako Mali do medytacji. Kamienie posłużyć mogą jako przewodnik do medytacji i odliczania powtórzeń mantr.

  90,00 zł
  Na magazynie
 • Bransoletka Mala "Jestem częścią natury"

  Ręcznie robiona Bransoletka Mala "Jestem częścią natury" od Lullaby Malas, którą możesz używać jako Mali do medytacji. Kamienie posłużyć mogą jako przewodnik do medytacji i odliczania powtórzeń mantr.

  90,00 zł
  Na magazynie
 • Bransoletka Mala "Odczuwam spokój"

  Ręcznie robiona Bransoletka Mala "Odczuwam spokój" od Lullaby Malas, którą możesz używać jako Mali do medytacji. Kamienie posłużyć mogą jako przewodnik do medytacji i odliczania powtórzeń mantr.

  120,00 zł
  Na magazynie
 • Mala "Porozumienie z Duszą"

  Ręcznie robiona Mala "Porozumienie z Duszą" od Lullaby Malas składa się ze 108 kamieni + 109. Guru Beads. Mala była robiona z intencją połączenia się ze swoim wewnętrznym głosem.

  249,00 zł
  Na magazynie
 • Mala "Poznaj siebie i swoje pragnienia"

  Ręcznie robiona Mala "Poznaj siebie i swoje pragnienia" od Lullaby Malas składa się ze 108 kamieni + 109. Guru Beads. Mala była robiona z intencją poznania siebie.

  300,00 zł
  Na magazynie
 • Mala "Siła wewnętrzna"

  Ręcznie robiona Mala "Siła wewnętrzna" od Lullaby Malas składa się ze 108 kamieni + 109. Guru Beads. Mala była robiona z intencją połączenia się ze swoim wewnętrznym głosem.

  249,00 zł
  Na magazynie
 • Mala "Rzeczywistość"

  Ręcznie robiona Mala "Rzeczywistość" od Lullaby Malas składa się ze 108 kamieni + 109. Guru Beads. Mala była robiona z intencją ochrony i równowagi.

  249,00 zł
  Na magazynie
 • Mala "Pomyślność"

  Ręcznie robiona Mala "Pomyślność" od Lullaby Malas składa się ze 108 kamieni + 109. Guru Beads. Mala robiona była z intencją pomyślności.

  300,00 zł
  Na magazynie
 • Mala "Radość"

  Ręcznie robiona Mala "Radość" od Lullaby Malas składa się ze 108 kamieni + 109. Guru Beads. Mala robiona była z intencją ochrony i równowagi.

  249,00 zł
  Na magazynie
 • Mala "Jestem odporna i kreuje swoje życie"

  Ręcznie robiona Mala "Jestem odporna i kreuje swoje życie" od Lullaby Malas  składa się ze 108 kamieni + 109. Guru Beads. Mala robiona była z intencją połączenia się ze swoim wewnętrznym głosem.

  300,00 zł
  Na magazynie
 • Mala "Wewnętrzna Moc"

  Ręcznie robiona Mala "Przetrwanie" od Lullaby Malas składa się ze 108 kamieni wspierających odkrywanie Twojej wewnętrznej mocy.

  260,00 zł
  Na magazynie
 • Mala "Wojownik"

  Ręcznie robiona Mala "Wojownik" od Lullaby Malas składa się ze 108 kamieni wspierających odkrywanie Twojej wewnętrznej mocy.

  390,00 zł
  Na magazynie
 • Mala "Uziemienie"

  Ręcznie robiona Mala "Uziemienie" od Lullaby Malas składa się ze 108 kamieni, wspierających połączenie z Matką Ziemią i samym sobą.

  234,00 zł
  Na magazynie
Ilość 1 - 19 z 19 produktów

Lullaby Malas – biżuteria tworzona z pasją 

Lullaby Malas to ręcznie wykonywana biżuteria tworzona ze szczerą pasją i miłością. Do jej produkcji wykorzystywane są naturalne materiały – m.in. kamienie szlachetne, drewno z drzewa sandałowego i kryształy. Ozdoby Lullaby Malas wyróżnia minimalizm i unikalne wzornictwo inspirowane m.in. stylem boho. ...

Lullaby Malas – biżuteria tworzona z pasją 

Lullaby Malas to ręcznie wykonywana biżuteria tworzona ze szczerą pasją i miłością. Do jej produkcji wykorzystywane są naturalne materiały – m.in. kamienie szlachetne, drewno z drzewa sandałowego i kryształy. Ozdoby Lullaby Malas wyróżnia minimalizm i unikalne wzornictwo inspirowane m.in. stylem boho. Mala Lullaby Malas to nie tylko sznur modlitewny, ale także symbol ważnych wartości, dlatego istotne jest, z jakich kamieni wybierzesz swoją malę. Piękne, wykonane dbałością o każdy szczegół bransoletki oraz male będą też wspaniałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.