Pierścionki

Ilość 1 - 3 z 3 produktów
Ilość 1 - 3 z 3 produktów

Pierścionki – duży wybór modeli 

Dobierz pierścionek do swojego zestawu biżuterii oraz indywidualnego stylu. Piękny pierścionek z koralem posłuży jako subtelny dodatek na co dzień, a niewielkie i delikatne ozdoby jak pierścionki na gumce nie będą przeszkadzały nawet podczas praktyki jogi. Jednym z popularnych materiałów jest też hematyt. Pierści...

Pierścionki – duży wybór modeli 

Dobierz pierścionek do swojego zestawu biżuterii oraz indywidualnego stylu. Piękny pierścionek z koralem posłuży jako subtelny dodatek na co dzień, a niewielkie i delikatne ozdoby jak pierścionki na gumce nie będą przeszkadzały nawet podczas praktyki jogi. Jednym z popularnych materiałów jest też hematyt. Pierścionek z tego tworzywa można nosić również podczas ćwiczeń. 

Nasza oferta obejmuje m.in. wyjątkową kolekcję biżuterii Anny Gruszki, którą wyróżnia prostota połączona z niepowtarzalnymi wzorami. Proste, ale eleganckie i wygodne pierścionki na gumce możesz nosić samodzielnie lub z innymi ozdobami. Zobacz wybrane modele ręcznie tworzonej biżuterii, m.in. pierścionek z hematytów, z koralem, turkusem, w stylu obrączki itd.