Naszyjniki

Ilość 1 - 4 z 4 produktów
 • ANNA GRUSZKA JEWELS naszyjnik Rzymska moneta

  Naszyjnik Rzymska Moneta marki ANNA GRUSZKA JEWELS na wyjątkowo delikatnym łańcuszku z medalionem stylizowanym na rzymską monetę.

  165,00 zł
  Na magazynie
 • ANNA GRUSZKA JEWELS naszyjnik Crescent...

  Naszyjnik Crescent Moon no.2 marki ANNA GRUSZKA JEWELS to bardziej minimalistyczna wersja naszyjnika Crescent Moon no.1. Całkowicie pozłacany, bardziej otwarty półksiężyc. 

  165,00 zł
  Na magazynie
 • ANNA GRUSZKA JEWELS najszyjnik Karma

  Naszyjnik Karma marki ANNA GRUSZKA JEWELS nawiązuje bezpośrednio do słowa karma, co w sanskrycie कर्म oznacza prawo przyczyny i skutku. Zawarte w symbolu koło przypomina nam, że każde działanie ma swój skutek.

  190,00 zł
  Na magazynie
 • ANNA GRUSZKA JEWELS naszyjnik Buddha z...

  Naszyjnik z figurką Buddhy i szarym kwarcem marki ANNA GRUSZKA JEWELS jest dla wszystkich poszukujących spokoju w sobie. Nie jest symbolem religijnym, a symbolizuje wewnętrzną mądrość oraz cel i sens życia. Kwarc szary, tak sam jak dymny, jest kamieniem dla osób, którym szczególnie trudno dokonywać zmian w życiu z obawy przed nieznanym. Dodaje odwagi i...

  145,00 zł 165,00 zł
  Obniżona cena!
  Na magazynie
Ilość 1 - 4 z 4 produktów

Naszyjniki – joga inspiracją dla biżuterii 

Kolekcja biżuterii inspirowanej jogą obejmuje także naszyjniki utrzymane w minimalistycznym stylu. Dzięki nim podkreślisz swój indywidualizm oraz wyrazisz siebie i swoją pasję do jogi. Na przykład naszyjnik Budda posłuży na co dzień jako talizman oraz wyjątkowa ozdoba. Starannie wykonany, z dbałością o...

Naszyjniki – joga inspiracją dla biżuterii 

Kolekcja biżuterii inspirowanej jogą obejmuje także naszyjniki utrzymane w minimalistycznym stylu. Dzięki nim podkreślisz swój indywidualizm oraz wyrazisz siebie i swoją pasję do jogi. Na przykład naszyjnik Budda posłuży na co dzień jako talizman oraz wyjątkowa ozdoba. Starannie wykonany, z dbałością o każdy szczegół, będzie także oryginalnym pomysłem na upominek.

Naszyjnik-talizman 

Wybrane zawieszki symbolizują ważne dla jogina wartości – zobacz naszyjnik Budda, Słońce, Karma itd. z kolekcji Anna Gruszka Jewels. Warto też dobrać inne elementy biżuterii wykonane przez artystkę, np. bransoletkę, pierścionek itp., aby stworzyć wspaniały zestaw inspirowany jogą.