Torby

1 - 1 of 1 produkt
  • Joy in me Torba na matę do jogi

    Pojemna torba na matę do jogi oraz niezbędne akcesoria od Joy in Me. Lekka oraz dopasowana do sylwetki aby zapewnić wygodę podczas noszenia. Wodoodporna, aby zabezpieczyć matę przed deszczem.

    169,00 zł
    Na magazynie
1 - 1 of 1 produkt

Plecak worek – modny i praktyczny

Szykujesz się na trening? Pojemny i funkcjonalny plecak a'la worek będzie odpowiedni, aby schować do niego portfel, telefon, klucze, butelkę na wodę, strój na zmianę i inne drobne akcesoria. Jest niezwykle praktyczny – zmieści najróżniejsze drobiazgi, a także zapewni swobodę ruchów. Plecak worek Matata można zab...

Plecak worek – modny i praktyczny

Szykujesz się na trening? Pojemny i funkcjonalny plecak a'la worek będzie odpowiedni, aby schować do niego portfel, telefon, klucze, butelkę na wodę, strój na zmianę i inne drobne akcesoria. Jest niezwykle praktyczny – zmieści najróżniejsze drobiazgi, a także zapewni swobodę ruchów. Plecak worek Matata można zabrać także na rower, aby dojechać do klubu fitness lub parku na trening. 

Torba ekologiczna – na jogę, na zakupy

Torba ekologiczna na zakupy to wyjątkowo pojemna shopperka, która idealnie posłuży na co dzień. Warto zawsze mieć ją przy sobie, aby nie korzystać z jej plastikowych odpowiedników. Torba Deivee wielokrotnego użytku wykonana jest w 100% z bawełny pochodzącej z fairtrade. Przeniesiesz w niej nawet ciężkie zakupy, ale jej największą zaletą jest ekologiczny charakter.