Torby

Ilość 1 - 6 z 6 produktów
Ilość 1 - 6 z 6 produktów

Plecak worek – modny i praktyczny

Szykujesz się na trening? Pojemny i funkcjonalny plecak a'la worek będzie odpowiedni, aby schować do niego portfel, telefon, klucze, butelkę na wodę, strój na zmianę i inne drobne akcesoria. Jest niezwykle praktyczny – zmieści najróżniejsze drobiazgi, a także zapewni swobodę ruchów. Plecak worek Matata można zab...

Plecak worek – modny i praktyczny

Szykujesz się na trening? Pojemny i funkcjonalny plecak a'la worek będzie odpowiedni, aby schować do niego portfel, telefon, klucze, butelkę na wodę, strój na zmianę i inne drobne akcesoria. Jest niezwykle praktyczny – zmieści najróżniejsze drobiazgi, a także zapewni swobodę ruchów. Plecak worek Matata można zabrać także na rower, aby dojechać do klubu fitness lub parku na trening. 

Torba ekologiczna – na jogę, na zakupy

Torba ekologiczna na zakupy to wyjątkowo pojemna shopperka, która idealnie posłuży na co dzień. Warto zawsze mieć ją przy sobie, aby nie korzystać z jej plastikowych odpowiedników. Torba Deivee wielokrotnego użytku wykonana jest w 100% z bawełny pochodzącej z fairtrade. Przeniesiesz w niej nawet ciężkie zakupy, ale jej największą zaletą jest ekologiczny charakter.