Torby

Ilość 1 - 2 z 2 produktów
 • MATATA plecak a'la worek

  Idąc na trening, brakuje Ci rąk na portfel, klucze i strój na zmianę? Ten plecak marki MATATA został stworzony dla Ciebie! Idealnie zmieści wszelkie drobne rzeczy, których potrzebujesz do wyjścia z domu. 

  89,00 zł
  Na magazynie
 • DEIVEE ekologiczna torba na zakupy

  Ekologiczna torba na zakupy DEIVEE to duża, pakowana, wytrzymała, a do tego nierzucająca się oczy, klasyczna shopperka. Dzięki jej sporemu rozmiarowi znacznie większemu niż większość toreb dostępnych na rynku - 50 × 50 cm jest idealna na co dzień do przenoszenia codzienności.

  55,00 zł
  Na magazynie
Ilość 1 - 2 z 2 produktów

Plecak worek – modny i praktyczny

Szykujesz się na trening? Pojemny i funkcjonalny plecak a'la worek będzie odpowiedni, aby schować do niego portfel, telefon, klucze, butelkę na wodę, strój na zmianę i inne drobne akcesoria. Jest niezwykle praktyczny – zmieści najróżniejsze drobiazgi, a także zapewni swobodę ruchów. Plecak worek Matata można zab...

Plecak worek – modny i praktyczny

Szykujesz się na trening? Pojemny i funkcjonalny plecak a'la worek będzie odpowiedni, aby schować do niego portfel, telefon, klucze, butelkę na wodę, strój na zmianę i inne drobne akcesoria. Jest niezwykle praktyczny – zmieści najróżniejsze drobiazgi, a także zapewni swobodę ruchów. Plecak worek Matata można zabrać także na rower, aby dojechać do klubu fitness lub parku na trening. 

Torba ekologiczna – na jogę, na zakupy

Torba ekologiczna na zakupy to wyjątkowo pojemna shopperka, która idealnie posłuży na co dzień. Warto zawsze mieć ją przy sobie, aby nie korzystać z jej plastikowych odpowiedników. Torba Deivee wielokrotnego użytku wykonana jest w 100% z bawełny pochodzącej z fairtrade. Przeniesiesz w niej nawet ciężkie zakupy, ale jej największą zaletą jest ekologiczny charakter.