Plakaty

Ilość 1 - 13 z 13 produktów
Ilość 1 - 13 z 13 produktów

Zapewniamy też duży wybór dodatków do aranżacji wnętrz. Stwórz w domu własny kącik do jogi i zadbaj o jego wystrój. Nadaj wyrazu wnętrzu, dobierając m.in. odpowiedni oświetlenie, figurki, świece, plakaty. Joga to nie tylko ćwiczenia, ale także styl życia. Zadbaj, aby w zaciszu własnego domu stworzyć swoją oazę spokoju idealną do wyciszania się p...

Zapewniamy też duży wybór dodatków do aranżacji wnętrz. Stwórz w domu własny kącik do jogi i zadbaj o jego wystrój. Nadaj wyrazu wnętrzu, dobierając m.in. odpowiedni oświetlenie, figurki, świece, plakaty. Joga to nie tylko ćwiczenia, ale także styl życia. Zadbaj, aby w zaciszu własnego domu stworzyć swoją oazę spokoju idealną do wyciszania się podczas praktyki.

Joanna Mudrowska – plakaty: minimalizm i nieoczywistość to cechy wyróżniające plakaty Joanny Mudrowskiej. Zobacz plakaty z limitowanej kolekcji polskiej artystki skupiającej się w swojej twórczości na kobiecym ciele i jego abstrakcyjnej linii. Limitowana kolekcja przedstawia kobiece linie zainspirowane jogowymi asan. Każdy z rysunków jest podpisany przez artystkę.