Nowe produkty

Ilość 1 - 9 z 9 produktów
 • Świeca o zapachu PAX marki SOYOOSH pachnie zmysłowo i ciepło, otula jak kaszmirowy sweter. Inspiracją dla stworzenia tego zapachu była woń kościelnego kadzidła,  zmysłowe fotografie jedzenia Anny Królikiewicz – artystki, która lubi karmić ludzi i wyjątkowa atmosfera bliskości i ciepła, jaką przynoszą święta.

  65,00 zł
  Na magazynie
 • Świeca o zapachu PAX marki SOYOOSH pachnie zmysłowo i ciepło, otula jak kaszmirowy sweter. Inspiracją dla stworzenia tego zapachu była woń kościelnego kadzidła,  zmysłowe fotografie jedzenia Anny Królikiewicz – artystki, która lubi karmić ludzi i wyjątkowa atmosfera bliskości i ciepła, jaką przynoszą święta.

  45,00 zł
  Na magazynie
 • Świeca sojowa o zapachu Cedrus marki SOYOOSH to świeca pachnąca wytrawnie lasem iglastym — relaksuje i wycisza. Może towarzyszyć medytacji, ćwiczeniom jogi, popołudniowej drzemce.

  65,00 zł
  Na magazynie
 • Świeca sojowa o zapachu Cedrus marki SOYOOSH to świeca pachnąca wytrawnie lasem iglastym — relaksuje i wycisza. Może towarzyszyć medytacji, ćwiczeniom jogi, popołudniowej drzemce.

  45,00 zł
  Na magazynie
 • Świeca sojowa o zapachu Bourbon Rose marki SOYOOSH to świeca o intensywnym, kwiatowym i egzotycznym zapachu. To świeca dla dziewczyn i kobiet. Pachnie obłędnie – to najczęściej o niej słyszymy.

  65,00 zł
  Na magazynie
 • Świeca sojowa o zapachu Bourbon Rose marki SOYOOSH to świeca o intensywnym, kwiatowym i egzotycznym zapachu. To świeca dla dziewczyn i kobiet. Pachnie obłędnie – to najczęściej o niej słyszymy. Uwodzicielski zapach to zasługa użytych olejków z róży geraniowej i ylang-ylang, które są często składnikami luksusowych perfum.

  45,00 zł
  Na magazynie
 • Aromaterapeutyczna świeca sojowa o subtelnym kwiatowo-korzennym, egzotycznym aromacie. Olejek z drewna drzewa różanego relaksuje, łagodzi stany napięcia nerwowego.

  59,00 zł
  Na magazynie
 • Aromaterapeutyczna świeca sojowa o zapachu lawendy i paczuli o egzotycznym, drzewno-ziołowym aromacie. Wycisza i relaksuje. Olejek z paczuli uważany jest za afrodyzjak.

  39,00 zł
  Na magazynie
 • Aromaterapeutyczna świeca sojowa o odświeżającym, cytrusowym zapachu trawy cytrynowej. Odstrasza komary, meszki.

  39,00 zł
  Na magazynie
Ilość 1 - 9 z 9 produktów