Dodatki

Ilość 1 - 26 z 26 produktów
Ilość 1 - 26 z 26 produktów

Pokój do jogi – idealny do relaksu 

Praktykowanie jogi wymaga ciszy, skupienia i spokoju, dlatego jeśli chcesz trenować w domu, dobrym pomysłem będzie odpowiednie przygotowanie pokoju lub wydzielenie osobnego kącika. Wystarczą nawet 2-3 metry2. Wygospodaruj trochę miejsca do ćwiczenia ulubionych pozycji. Zapewnij sobie jak najwyższy komfort i za...

Pokój do jogi – idealny do relaksu 

Praktykowanie jogi wymaga ciszy, skupienia i spokoju, dlatego jeśli chcesz trenować w domu, dobrym pomysłem będzie odpowiednie przygotowanie pokoju lub wydzielenie osobnego kącika. Wystarczą nawet 2-3 metry2. Wygospodaruj trochę miejsca do ćwiczenia ulubionych pozycji. Zapewnij sobie jak najwyższy komfort i zadbaj o skompletowanie koniecznych akcesoriów i dodatków.  

Jak urządzić pokój do jogi?

Jeśli trenujesz w domowych warunkach, podpowiemy Ci, jak urządzić kącik lub pokój do jogi. U nas skompletujesz różne akcesoria – zarówno te niezbędne, jak i dodatkowe, m.in. maty, paski, klocki, poduszki, świece itd. Przygotowanie własnego kącika lub pokoju do jogi jest niezwykle proste.

Odpowiedni nastrój to podstawa

Przede wszystkim zadbaj o odpowiedni nastrój w pokoju do jogi – dobrym pomysłem będzie pomalowanie ścian na kolory relaksacyjne. Ważne jest też oświetlenie – kup lampę dającą mniej światła lub wybierz świece zapachowe o uspokajającym aromacie i kojącym blasku. W ten sposób stworzysz w domu idealny nastrój do uprawiania jogi, m.in. do pozycji Savasana. Następnie wybierz przedmiot, który będzie Twoją inspiracją, np. posążek Buddy lub obrazek – musisz po prostu skupić się na nim w trakcie ćwiczeń. Dopasuj też wygodną matę, poduszki, ręcznik itd. Przyda się też duże lustro, dzięki któremu można kontrolować ułożenie ciała podczas ćwiczeń. Zadbaj też, aby w pokoju było czysto i harmonijnie, pozbądź się zbędnych dekoracji, a także przewietrz wnętrze przed ćwiczeniami. Po przygotowaniu miejsca ustal też stałą porę medytowania.