Kamienie

Ilość 1 - 4 z 4 produktów
Ilość 1 - 4 z 4 produktów

Kamienie

Kamienie od tysięcy lat używane na całym świecie przez uzdrowicieli i alchemików.
 Mają cechę skupiania energii. Działają na subtelnym, niewidzialnym polu energetycznym, na które nieustannie reaguje duch, ciało i rozum. Kamienie to minerały, które nasze organizmy wchłaniają, gdy mają kontakt ze skórą. Dopasowują się do naszych pól energet...

Kamienie

Kamienie od tysięcy lat używane na całym świecie przez uzdrowicieli i alchemików.
 Mają cechę skupiania energii. Działają na subtelnym, niewidzialnym polu energetycznym, na które nieustannie reaguje duch, ciało i rozum. Kamienie to minerały, które nasze organizmy wchłaniają, gdy mają kontakt ze skórą. Dopasowują się do naszych pól energetycznych i wypełniają różne braki na aurze. Niektóre pomagają umysłowi się zrelaksować, a inne sercu się otworzyć. Kamienie najlepiej wybierać intuicyjnie, czyli nabywać takie, które nas zaciekawiły, bądź wpadły w oko. Można również dobierać je do znaku zodiaku, ale najlepiej dobierać kamienie do swoich aktualnych potrzeb. Na początek dobrze też jest zacząć nosić Kryształ Górski, który porządkuje i ponownie ogniskuje energie wokół ciała.

Zestaw naturalnych kryształów to idealna pomoc, aby rozpocząć swoją praktykę z kamieniami. Kryształy noś na co dzień, w torebce, kieszeni lub używaj podczas medytacji: różowy kwarc- miłość, błogość, spokój / cytryn - odwaga, satysfakcja / jadeit - szczęście, błogostan / tygrysie oko - motywacja, szersze spojrzenie.

Oczyszczanie kryształów: umyj kryształy w strumieniu zimnej wody. Pozostaw do wyschnięcia w promieniach słońca na co najmniej 4 godziny. Kryształy oczyszczaj tak często, jak potrzebujesz.

Alfabet runiczny (runy)

Słowo "runa" oznacza tajemnicę. To podszept podświadomości, przypływ nowej energii. Pomagają uzyskać wgląd w sytuację lub zagłębić się w pytanie, które jest zadawane. Alfabet runiczny występuje w wielu odmianach, ale najpopularniejsza z nich to Futhark. Jego nazwa pochodzi od pierwszych sześciu liter alfabetu: Fehu – Uruz – Þurisaz – Ansuz – Raido – Kenaz. Wszystkie runy uporządkowane są w trzech grupach.

Do czego używać run? Przede wszystkim, do rozwiązywania problemów oraz wskazania wydarzeń, które mogą w obecnej energetyce pojawić się na naszej drodze. Runy pomagają dookreślić obraz w momencie, gdy sytuacja nie jest dla nas do końca jasna. Nie jest to forma przepowiadania przyszłości, a jedynie prognoza. Runy nie oferują dokładnych, precyzyjnych odpowiedzi, ani nie są szczegółowe w udzielaniu porad. Prognozują natomiast możliwe wpływy, zmienne i zachowania. Są niczym podszepty – zakreślają możliwą odpowiedź, ale gotową receptę na problem musi znaleźć sama podświadomość osoby pytającej.