Termofory / Poduszki

Ilość 1 - 19 z 19 produktów
Ilość 1 - 19 z 19 produktów

Nasze samopoczucie nie zawsze jest idealne, czasem boli nas głowa, brzuch, kark, mamy grypę lub po prostu nie czujemy się dobrze. Dotyczy to nie tylko nas samych, ale i naszych dzieci. Co możemy zrobić, aby naturalnie wspomóc nasze organizmy? Kochamy to, co daje nam Natura, dlatego zawsze u Niej szukamy rozwiązania. Proponujemy Wam naturalne ter...

Nasze samopoczucie nie zawsze jest idealne, czasem boli nas głowa, brzuch, kark, mamy grypę lub po prostu nie czujemy się dobrze. Dotyczy to nie tylko nas samych, ale i naszych dzieci. Co możemy zrobić, aby naturalnie wspomóc nasze organizmy? Kochamy to, co daje nam Natura, dlatego zawsze u Niej szukamy rozwiązania. Proponujemy Wam naturalne termofory. Termofor jest w pełni bezpieczny dla wszystkich, sami możemy zadecydować o ich temperaturze, nie mamy styczności z gumą czy też elektrycznością tak, jak w przypadku niegdyś stosowanych poduszek elektrycznych. Termofory są idealne dla dzieci, dla kobiet w ciąży, osób starszych i każdego z nas. Termofory posiadają zamek umożliwiający wysypanie zawartości.

Termofor z pestek wiśni/łusek gryki to naturalny i skuteczny sposób na zlikwidowanie wielu dolegliwości, tak u maluszków, kobiet w ciąży oraz u dorosłych. Można je podgrzewać w mikrofalówce lub w piekarniku, albo schładzać w zamrażalniku, w zależności od przeznaczenia.

Sposób użycia: aby ogrzać poduszkę z pestek wiśni lub łuską gryki należy włożyć ją do kuchenki mikrofalowej, piekarnika, położyć na kaloryferze lub przy jakimkolwiek źródle ciepła. Termofor oddaje ciepło przez około 1-1,5 godziny. Aby oziębić poduszkę, wystarczy włożyć ją do woreczka i umieścić w zamrażalniku na około 30 minut.