Osprzęt

Ilość 1 - 4 z 4 produktów
Ilość 1 - 4 z 4 produktów

Hamak do aerial jogi

Hamak do jogi można zamontować w pomieszczeniu o wysokości ok. 2-2,5 m, czyli m.in. w mieszkaniu w bloku. Pozwala na bezpieczne wykonywanie pozycji siedzących, wiszących i stojących. Sprawdza się nie tylko do treningu air joga, ale też ćwiczeń cardio, fitness, rozciągających, technik tanecznych itd. Przekonaj się, czym jest ...

Hamak do aerial jogi

Hamak do jogi można zamontować w pomieszczeniu o wysokości ok. 2-2,5 m, czyli m.in. w mieszkaniu w bloku. Pozwala na bezpieczne wykonywanie pozycji siedzących, wiszących i stojących. Sprawdza się nie tylko do treningu air joga, ale też ćwiczeń cardio, fitness, rozciągających, technik tanecznych itd. Przekonaj się, czym jest aerial yoga – hamak umożliwia trening z niezliczoną liczbą pozycji.

Jaki hamak do jogi wybrać?

Air joga, czyli uprawianie jogi w powietrzu, staje się coraz popularniejsza – aby zacząć ją praktykować, potrzebujesz hamaka. Powinien być wytrzymały, przyjemny w dotyku, elastyczny i musi zapewniać komfort podczas ćwiczeń. Znana na całym świecie technika ćwiczeń na huśtawce łączy elementy jogi, akrobatyki i tańca, angażuje przede wszystkim mięśnie ud i brzucha, korzystnie wpływa na kręgosłup i regeneruje cały organizm. Rozpocznij przygodę z aerial jogą!