Fiszki

1 - 1 of 1 produkt
  • Fiszki do jogi (122 karty)

    Fiszki do jogi to wspaniałe narzędzie wspierające proces rozwoju w jodze. Pudełko zawiera 122 karty, z których ponad 80 prezentuje podstawowe pozycje jogi, a pozostałe – asany zaawansowane. Świetnie nadające się dla nauczycieli oraz uczniów.

    120,00 zł
    Na magazynie
1 - 1 of 1 produkt

Fiszki to narzędzie wspierające proces rozwoju w jodze. Pudełko zawiera karty, które prezentują podstawowe pozycje jogi i asany zaawansowane. Możesz je wykorzystywać na wiele sposobów. Pod każdym rysunkiem pozycji jogi znajduje się jej nazwa w sanskrycie. Na drugiej stronie znajdziesz tłumaczenie poszczególnych części nazwy na język polski. Dzię...

Fiszki to narzędzie wspierające proces rozwoju w jodze. Pudełko zawiera karty, które prezentują podstawowe pozycje jogi i asany zaawansowane. Możesz je wykorzystywać na wiele sposobów. Pod każdym rysunkiem pozycji jogi znajduje się jej nazwa w sanskrycie. Na drugiej stronie znajdziesz tłumaczenie poszczególnych części nazwy na język polski. Dzięki fiszkom nie tylko poznasz nazwy konkretnych asan, ale również możesz nauczysz się je prawidłowo wymawiać i rozumieć. Każda karta zawiera unikalny numer służący łatwiejszej komunikacji np. pomiędzy nauczycielem a uczniem. Fiszki jako narzędzie do nauki asan i wymowy w sanskrycie, zostało objęte patronatem Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce.