Mata do jogi FLOW TRAVEL Ocean Love 1.5 mm

329,00 zł

1 rzecz

Nowy produkt

Mata Ocean Love TRAVEL od JOY IN ME to niezbędne wsparcie i dynamiczna przyczepność zawsze pod ręką.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Wzór maty inspirowany jest wspomnieniami z nietuzinkowej wyspy Madagaskar. Aż roi się tu od piaszczystych plaż oblewanych wodą o wyjątkowej barwie. Wszystko tu sięga innego wymiaru. Mata Ocean Love to próba przeniesienia piękna wyspy do naszej codzienności, by móc cieszyć się nim rozkładając matę.

Zapewnia dynamiczną przyczepność, która zwiększa się wraz ze wzrostem intensywności praktyki. Im bardziej jesteśmy rozgrzani, tym lepsza przyczepność. Gwarantuje niezwykłą płynność przejść w sekwencjach.Poręczność: lżejsza i cieńsza od regularnej maty FLOW 3 mm, zapewnia tę samą przestrzeń do ćwiczeń. Nadaje się do składania w kwadrat. Przeznaczona dla osób, które często podróżują. Idealna do samodzielnego używania oraz jako wierzchnia warstwa na macie w studiu. Takie rozwiązanie gwarantuje pełną higienę przy zachowaniu grubości podłoża na którym ćwiczymy.

Niezbędne wsparcie: dzięki wysokiej gęstości kauczuku mata FLOW TRAVEL, przy swojej lekkości i niewielkiej gramaturze, gwarantuje niezbędną amortyzację i stabilizację. Bieżnik o jodełkowym wzorze sprawia, że mata nie zmienia położenia podczas ćwiczeń oraz nie odwija się na brzegach.

Czysty skład: mata składa się z bazy wykonanej z naturalnego kauczuku oraz z wierzchniej warstwy wykonanej z delikatnej, ultra absorbującej mikrofibry. Naturalny kauczuk jest w 100% biodegradowalny i przyjazny dla środowiska. Mata nie zawiera ołowiu, kadmu oraz lateksów i sylikonów. Nadaje się do recyklingu. Dzięki procesowi zgrzewania warstw z procesu produkcyjnego zostały wyeliminowane potencjalnie toksyczne kleje. Mikrofibra została zadrukowana farbami na bazie wody.

Instrukcja pielęgnacji: najlepiej przecierać matę zwilżoną ściereczką. W razie trwalszych zabrudzeń można prać w pralce w max. 30°C. Nie suszyć w suszarce i nie używać detergentów. Rozłożyć do wyschnięcia. W celu przyspieszenia procesu schnięcia można owinąć matę ręcznikiem. Dłuższa, bezpośrednia ekspozycja na światło słoneczne może przyspieszyć proces biodegradacji.

Dla jeszcze lepszej przyczepności: im bardziej rozgrzane dłonie i stopy, tym mata zyskuje na przyczepności. Mata najlepiej sprawdza się podczas dynamicznej jogi w ciepłym otoczeniu. Przy pierwszych asanach warto skupić się na mocniejszym dociskaniu dłoni i stóp do maty. Podczas pierwszych praktyk mata może wydawać się lekko śliska, to normalne. Już po kilku użyciach mikrofibra stanie się bardziej chropowata a przyczepność optymalna. Aby od razu aktywować przyczepność najlepiej zwilżyć dłonie i stopy wodą lub delikatnie spryskać nią matę.

Wskazówka: aby od razu aktywować przyczepność zwilż dłonie i stopy wodą, lub delikatnie spryskaj nią matę.

Wymiary: 183 x 61 cm
Grubość: 1.5 mm
Waga: 1.7 kg
Skład: naturalny kauczuk

Mata dostępna również w wersji podstawowej -> TUTAJ 

Produkty powiązane