Lista produktów producenta Szmaragdowe Żuki

Ilość 1 - 5 z 5 produktów
 • SZMARAGDOWE ŻUKI krem ACHILLEA dla cery...

  Krem Achillea od Szmaragdowych Żuków jest stworzony dla cer normalnych i mieszanych, z tendencją do zatykania porów w linii czoła-nosa-brody, uczucia ściągnięcia w suchych partiach twarzy; dla cer łaknących ukojenia, balansu, uspokojenia.

  89,00 zł
  Na magazynie
 • SZMARAGDOWE ŻUKI eliksir SYMPHYTUM do cery...

  Eliksir Symphytum od Szmaragdowych Żuków jest niezwykle bogaty w ekstrakty roślinne, zaprojektowany dla cery suchej, delikatnej, dojrzałej, zmęczonej, szarej, mającej częsty kontakt z niekorzystnymi czynnikami miejskimi, spragnionej odżywienia, regeneracji, wzmocnienia.

  149,00 zł
  Na magazynie
 • SZMARAGDOWE ŻUKI olej do demakijażu OLEUM

  Ręcznie tworzony wegański, hydrofilowy, emulgujący z wodą olejek do demakijażu i mycia twarzy Oleum od Szmaragdowych Żuków, przeznaczony dla każdego typu cery. Dla kobiet stosujących makijaż, jak i tych, które chcą tylko umyć twarz bez konieczności wcześniejszego demakijażu.

  95,00 zł
  Na magazynie
 • SZMARAGDOWE ŻUKI serum antyoksydacyjne...

  Ekstremalnie owocowe serum antyoksydacyjne Cerasus od Szmaragdowych Żuków do stosowania na noc, dla cer zmęczonych, ziemistych, dojrzałych, z pierwszymi (i kolejnymi...) zmarszczkami. Dla mieszkańców miast, dla przebywających w zanieczyszczonych rejonach.

  189,00 zł
  Na magazynie
 • SZMARAGDOWE ŻUKI krem TILIA do cery suchej...

  Ręcznie tworzony krem Tilia do twarzy od Szmaragdowych Żuków zaprojektowany dla cer suchych i tych całkiem normalnych. Dla pragnących ukojenia i wołających o wodę.

  95,00 zł
  Na magazynie
Ilość 1 - 5 z 5 produktów