Hamak do jogi "AIR" Pomarańcz - 1 karabinek

389,00 zł

1 rzecz

Nowy produkt

Profesjonalny hamak do jogi "AIR" w kolorze Pomarańczowym przeznaczony do Tańca w Powietrzu i arial jogi. Zestaw zawiera 1 karabinek, tzn, że po podwieszeniu hamak będzie wisiał na 1 punkcie.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Wykonany z miękkiego i elastycznego materiału o szerokości 230 cm, rozciąga się do około 280-300 cm, co pozwala na wygodne leżenie w pozycji relaksacyjnej z wyprostowanymi rękami i nogami. Może być używany w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Może też być szarfą/chustą.

Długość: 5m lub 6m do wyboru
Szerokość:
 230 cm (rozciąga się do 300 cm)

Zestaw zawiera:

  • materiał o wybranej długości z zawiązanymi węzłami
  • 1 karabinek duży, stalowy, zakręcany D-kształtny


Wytrzymuje obciążenie dynamiczne do 600 kg, wytrzymałość statyczna: 1200 kg. W praktyce mogą z niego korzystać 2 osoby o łącznej wadze max. 150 kg.

Materiał jest produkowany w Polsce. Materiał posiada atest zgodny z normą: PN-EN ISO 13934-1:2013-07

Jak dobrać długość hamaka dla siebie?W skrócie:

  • Pomieszczenie o wysokości 2,2-2,5m - hamak "AIR" 5m
  • Pomieszczenie o wysokości 2,6-3,0m - hamak "AIR" 6m

Szybki montaż: Szybko i prosto można go podwiesić do istniejącego haka/haków w suficie. Hamak należy zamontować na haku lub systemie wytrzymującym wielokrotność masy ćwiczącej osoby:

  • 3-krotną dla ćwiczeń statycznych
  • 12-krotną dla ćwiczeń dynamicznych


Jak powstał hamak AIR? Hamak powstał po 10 latach doświadczeń naszych z aerial jogą i jest odpowiedzią na potrzeby ćwiczących. Dzięki możliwościom technicznym w Polsce, stworzyliśmy hamak „grubszy” do produktów przysyłanych ze wschodu, bardziej wytrzymały. Jest on doskonałym wyborem między hamakiem ze wschodu a hamakiem z „naturalnego” materiału.

Dlaczego? „Naturalny” hamak jest bardzo gruby i utrudnia wykonywanie niektórych figur, lub sprawia, że stają się one bolesne. Cienkie wschodnie hamaki są za to śliskie i wpijają się w ciało. (Testowaliśmy oba rodzaje). Hamak AIR to kompromis pomiędzy elastycznością, grubością i miękkością.

Przechowywanie i konserwacja: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, z dala od ostrych i szorstkich przedmiotów. Prać w temperaturze 40 stopni C (bez osprzętu: karabinków). Przed praniem należy rozwiązać węzły.

Ważne wskazówki: Przy montażu uważać, aby karabinkiem nie uszkodzić materiału. Przed każdym użyciem sprawdź, czy materiał nie ma dziur ani zaciągnięć. Hamak z poważnymi uszkodzeniami nie nadaje się do użycia. Ćwiczyć bez butów, pasków, odstającej biżuterii i innych ostrych przedmiotów.

Uwaga: Kolorystyka hamaków może nieco różnić się w zależności od ustawień monitora oraz oświetlenia, w którym znajduje się materiał.Powyższy film nie przedstawia hamaków "Taniec w powietrzu" - jest on umieszczony wyłącznie w celach wyjaśniających pojęcie "Aerial Jogi".

Produkty powiązane