Zestaw do demakijażu twarzy wielorazowy eko

65,00 zł

2 rzeczy

Nowy produkt

Wielorazowy zestaw do demakijażu twarzy od Ecophant zapakowany w teksturowe pudełeczko.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Wielorazowy zestaw do demakijażu twarzy zawiera:

 • 10 szt. bambusowych okrągłych ekopłatków (5szt. błękitnych i 5szt. białych ),
 • rękawiczkę z mikrofibry,
 • etui - woreczek do przechowywania, konserwacji oraz prania produktów.


Zestaw zapakowany jest w estetyczne tekturowe pudełeczko. Idealnie sprawdza się jako prezent!

Bambusowe płatki higieniczne służą do usuwania resztek makijażu, który wykonujemy rano i wieczorem. Ekopłatki Ecophant wykonaliśmy ze specjalnej tkaniny bambusowej. Są wielokrotnego użytku, a jednocześnie funkcjonalne i przyjazne dla naturalnego środowiska. Materiały do ich produkcji pochodzą ze zrównoważonych hodowli bambusa, który rośnie w naturalnym środowisku. Każdy krążek o średnicy ok. 8,5 cm zapewnia wysoki komfort w trakcie codziennej pielęgnacji twarzy oraz skóry okolic szyi.

Ekstra miękkie ekopłatki bambusowe:

 • głęboko oczyszczają pory,
 • usuwają makijaż,
 • filtry przeciwsłoneczne,
 • zanieczyszczenia,
 • kurz,
 • brud i bakterie,
 • a także sebum ze skóry twarzy i szyi.


Doskonale sprawdzają się także do:

 • zmywania oczu,
 • cieni do powiek,
 • tuszu do rzęs,
 • szminki
 • oraz wielu innych kosmetyków.


Ekopłatki przeznaczone są do pielęgnacji każdego rodzaju cery. Mogą być z powodzeniem stosowane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.

Sposób użycia ekopłatków do demakijażu:

 • na ekopłatek nałożyć cienką warstwę kosmetyku do demakijażu;
 • następnie delikatnie, okrężnymi ruchami należy usuwać pozostałości makijażu z powierzchni skóry.  W okolicach oczu należy jednak unikać gwałtownych ruchów oraz intensywnego pocierania skóry.  W tych miejscach demakijaż prowadzimy nasączonym ekopłatkiem. Przykładamy go na kilka chwil do skóry powieki wokół zamkniętego oka, a następnie ściągamy w kierunku ust;
 • opisaną czynność należy powtarzać wielokrotnie, aż do osiągnięcia zamierzonego efektu.


Sposób użycia rękawicy wykonanej z mikrofibry do demakijażu: zamieszczona w zestawie rękawiczka z mikrofibry służy do demakijażu w domu, a także podczas różnego rodzaju eskapad turystycznych, czy też służbowych.

Wspomniany produkt posiada kształt niewielkiej kieszonki, którą nakłada się na cztery palce dłoni. Wykonana z mikrofibry jest super miękka, bardzo delikatna dla skóry. Jest wręcz idealna do codziennego mycia twarzy, a jednocześnie zajmuje niewielką część kosmetyczki podróżującej osoby.

Rękawiczkę wyróżnia to, że nie tylko jej celem jest usunięcie makijażu, zanieczyszczeń, ale również wykonanie delikatnego peelingu, który usuwa martwy naskórek z twarzy. Jednocześnie masaż twarzy za pomocą rękawiczki pobudza krążenie masowanych części twarzy oraz szyi.

Utrzymanie w czystości oraz konserwacja produktów w zestawie do demakijażu:

Bambusowe płatki higieniczne, a także rękawiczka z mikrofibry to produkty wielokrotnego użytku, które są bardzo proste w utrzymaniu ich w czystości.

W tym celu, wspomniane produkty umieszczamy w woreczku dołączonym do zestawu, a następnie całość wkładamy do bębna pralki.

Aby nie doprowadzić do skurczenia się materiału, produkty  należy prać w na chłodnym programie, a także nie suszyć w suszarkach elektrycznych. Należy także unikać płynu do płukania, który zmniejsza chłonność materiału, z którego są wykonane nasze produkty ekologiczne.

Dbając o ochronę środowiska, a także o swoje zdrowie należy także stosować ekologiczne środki do prania. Materiał z którego wykonaliśmy produkty do demakijażu twarzy zapewniają trzymiesięczny okres ich bezpiecznego i komfortowego użytkowania. Ponadto nowoczesny, a jednocześnie ekologiczny sposób usuwania makijażu jest wprawdzie niewielkim wkładem w ochronę naturalnego środowiska, ale właśnie kiedyś tak niewielkimi krokami zastępowano ekologiczne produkty, torebkami foliowymi których dzisiaj mamy miliony ton w wodach morskich i oceanicznych. Zaś żyjące w nich stworzenia przemieniają się polimerowe potwory.

Jakie korzyści wynikają ze stosowania Zestawu do demakijażu twarzy?

Ekoprodukty to Państwa malutki kroczek powrotu do Natury. Wielokrotnego użytku ekologiczne płatki do czyszczenia twarzy pozwalają na niezwykle istotny krok w kierunku działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Możemy przestawić się na ekologię oraz życie z mniejszą ilością śmieci i odpadów, a ten zestaw do demakijażu twarzy jest wprost idealnym wyborem właśnie dla Ciebie.

Ponadto ładne opakowanie tego zestawu stanie się idealnym prezentem dla osoby, której chcemy podarować nowe, ekologiczne życie.

Więcej ekologicznych produktów znajdziecie w naszym dziale EKO dom - TUTAJ.

Produkty powiązane