LULLABY MALAS bransoletka Relacje 2 Zobacz większe

LULLABY MALAS bransoletka Relacje

70,00 zł

1 rzecz

Nowy produkt

Bransoletka ta wspomaga relacje. Pozwala na pogłębienie relacji z samym sobą, jak i z otoczeniem. Intencję wspiera japis oraz elementy bursztynu.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Bransoletka zrobiona jest z:

  • Jaspis (6 mm)
  • Rudraksha (8 mm)
  • Bursztyn
  • Rozmiar: M (17 cm)


Właściwości kamieni:

JASPIS to matka wszelkich kamieni. Kamień antystresowy wzmacnia system odpornościowy, poprawia wzrok, słuch, wspomaga leczenie wątroby, śledziony i nerek. Wzmaga chęć ustatkowania się. Ułatwia założenie rodziny. W związkach wspiera spokój, zaufanie i harmonię. Jest balsamem dla duszy dzięki temu, że wspiera partnerstwo i rodzinę. Jaspisy są bardzo mocnymi talizmanami poprawiającymi atmosferę w pracy i w rodzinie. Jest kamieniem wspierającym i uspokajającym, szczególnie dla ludzi żyjących w stresie. Pomaga w kontaktach z ludźmi, przywraca poczucie jedności i połączenia, zarówno ze sobą samym, jak i z innymi, pomaga załagodzić konflikty. Jaspis można wykorzystać do medytacji, ugruntowania, pracy ze snami.

RUDRAKSHA to koral zrobiony z nasion owocu, który rośnie na świętym drzewie Rudraksha. Każdy może odnieść korzyści z noszenia Rudrakszy. Działa jak tarcza przeciwko negatywnym energiom, broniąc dostępu do ludzkiego ciała. Rudraksha ma wiele potężnych możliwości, by pozytywnie przemieniać naszą osobowość i widzenia świata. Stosowana jest w leczeniu wielu zaburzeń fizycznych i emocjonalnych. W wyjątkowo szybki sposób uzdrawia całe ciało, wyrównując energię w czakrach.