LUNULA JEWEL bransoletka "Sense" dla doszy Pitta No. 1

80,00 zł

Produkt nie jest dostępny

Nowy produkt

Ręcznie robiona, antyalergiczna bransoletka „Sense” No. 1 marki LUNULA JEWEL z naturalnym kamieniem księżycowym, turkusami afrykańskimi, drewnem z orzecha włoskiego i piaskowanymi hematytami stworzona specjalnie dla doszy Pitta.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

W każdym z nas istnieją trzy dosze. Są typy ludzi, którzy mają pojedynczą, podwójną, a nawet potrójną doszę (w momencie, kiedy to żadna z nich nie dominuje). Zrób test i dowiedz się, jaką doszą jesteś: http://www.ajurweda.pl/test-na-dosze,pi17/

Pitta — to ogień i woda. Ma pieczę nad odwagą, ambicją, złością, dumą, zazdrością i siłą woli. Osoby typu Pitta są ambitne, bystre, wygadane, mają przenikliwy umysł i mają zdolność koncentracji.

Nie bez powodu Kamień Księżycowy zajmuje centralne miejsce tej bransoletki. Łagodzi stres, emocje oraz problemy hormonalne (jest wskazany przy problemach z układem hormonalnym: od okresu dojrzewania, przez napięcie przedmiesiączkowe, aż po menopauzę). Kamień ten jest idealny przy medytacji na temat własnego „ja”. Pomaga rozwiązywać problemy, wniknąć w podświadomość i przetrwać kryzys. Wspomaga empatię i kreatywność. Zachwyca swą srebrzysto-perłową poświatą przypominającą światło księżyca. Otacza go mistyczna aura, a w Indiach uważany jest za kamień rozwoju duchowego oraz odpowiada za marzenia senne. Ognista Pitta potrzebuje naturalnego piękna, dlatego drewniane wstawki idealnie wkomponowały się w bransoletkę.

Materiały:

  • Kamień Księżycowy,
  • Turkusy afrykańskie,
  • drewno Orzecha Włoskiego,
  • piaskowane Hematyty,
  • zapięcia i elementy ze stali chirurgicznej oraz metali antyalergicznych — bez niklu, ołowiu i kadmu.


Długość: regulowana od 16 do 20 cm.

Produkty powiązane