Butelka z naturalnym kryształem górskim SHINE

189,00 zł

1 rzecz

Nowy produkt

Kryształ mądrości, jasności umysłu, optymizmu oraz oczyszczenia. Czasem nazywany neutralizatorem i wzmacniaczem energetycznym.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Pozytywne wibracje kryształów: naturalne kryształy to nieodłączny element holistycznego podejścia do życia. Odpowiadają za przywrócenie balansu i spokoju poprzez odnowienie naszego połączenia z ziemią. Pomagają uwolnić negatywną energię oraz wspierają oczyszczenie ciała i umysłu. Naturalny, czysty kryształ został dokładnie przymocowany we wnętrzu butelki, aby napełnić wodę pozytywną energią. Dla wszystkich, dla których moc kryształów jest bliska oraz dla tych, którzy wierzą w siłę intencji.

Butelka jest trwała i bezpieczna, wykonana ze spożywczego szkła oraz nietoksycznej i wolnej od BPA stali nierdzewnej 18/8. Ze starannie wyselekcjonowanym, naturalnym i bezpiecznym do zanurzenia w wodzie pitnej kryształem.

Zalecenia dotyczące pielęgnacji: szklaną część butelki można myć w zmywarce. Nakrętkę oraz spodnią część z kryształem należy czyścić przy użyciu ciepłej wody i płynu do mycia naczyń, nie należy myć w zmywarce.

Pojemność: około 450 ml (w zależności od wielkości kryształu) Każdy kryształ jest jedyny w swoim rodzaju - może delikatnie różnić się kolorem i rozmiarem. Opakowanie zawiera etui ochronne na butelkę.

Jak używać butelki Shine:
 przed napełnieniem butelki wodą dokładnie zakręć spodnią część z kryształem. Wypełnij butelkę wodą, najlepiej filtrowaną. Rekomendujemy wodę w temperaturze pokojowej. Butelki SHINE nie są przeznaczone do długotrwałego przechowywania płynu. Szkło – obchodź się ostrożnie. Przeznaczona tylko na wodę.

Produkty powiązane