I WANT YOU NAKED sól do kąpieli Stinging Nettles & Ginger Zobacz większe

I WANT YOU NAKED sól do kąpieli z pokrzywą i imbirem

149,00 zł

1 rzecz

Nowy produkt

Sól morska z pokrzywą i imbirem marki I WANT YOU NAKED to połączenie skutecznych ziół z solą morską i magnezową solą Epsom rozpuszcza toksyny i napięcie w ciele, wsparte przez oczyszczające właściwości pokrzywy, imbiru i chabra.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Delikatne oleje z bazylii i imbiru nadają kąpieli świeżego, cytrynowego aromatu. W porównaniu do konwencjonalnej kąpieli bąbelkowej, sól nawilża skórę, reguluje naturalną równowagę kwasową, chroni ją przed wysychaniem i przygotowuje ją do wchłaniania niezbędnych składników odżywczych. Minerały i pierwiastki śladowe wzmacniają mechanizmy ochronne. Skóra staje się miękka i elastyczna. Kąpiel zawiera: Pokrzywę, chabry, hortensje, werbenę cytrynową i imbir. Produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki, nie zawiera sztucznych zapachów, barwników i konserwantów, nie zawiera silikonów czy parafiny. Jest odpowiedni dla wegan i nie był testowany na zwierzętach.

Sposób użycia: Ciesz się kąpielą w morzu kwiatów w temperaturze około 35-38 ° C przez 20-25 minut. Daj kwiatom, ziołom i olejom kilka minut, aby przeniosły cenne zapachy i składniki aktywne do ciepłej wody. Wdychaj głęboko aromaty, ponieważ para zmieszana z solą oczyszcza drogi oddechowe, działa przeciwzapalnie i stymuluje krążenie krwi. Do kąpieli zalecamy 50-100 gramów. Jeśli nie chcesz, aby kwiaty unosiły się w wodzie, użyj dołączonej bawełnianej torebki — jak torebki herbaty.

Składniki (INCI): Maris Sal, Magnesium Sulfate, Centaurea Cyanus Flower, Zingiber Officinalis, Urtica Dioica Seeds, Hydrangea Macrophylla Leaf, Urtica Dioica Leafs, Lippia Cirtodora, Eucalyptus Citriodora Oil, Ocimum Basilicum Oil, Zingiber Offizinale Oil.

Waga: 620 g