-15% BetterYou magnezowy żel do ciała Pure Mineral Magnesium Gel Zobacz większe

BetterYou magnezowy żel do ciała Pure Mineral Magnesium Gel

62,90 zł

74,00 zł

2 rzeczy

Nowy produkt

Magnezowy żel do ciała Pure Mineral Magnesium Gel dostarcza magnez tam, gdzie jest on potrzebny. Co zostało udowodnione naukowo, magnez idealnie wchłania się przez skórę, dlatego dzięki aplikacji żelu w szybki sposób uzupełnisz jego poziom w organizmie, przyczyniający się zdrowiu skóry i właściwej kondycji i relaksowi Twoich mięśni.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Żel jest powoli uwalniany, dzięki czemu jest idealny do użycia nawet w czasie ćwiczeń. Już nawet 1 ml dostarcza co najmniej 100 mg optymalnie przyswajalnego pierwiastkowego magnezu, a 1 łyżeczka zapewnia aż 500 mg.

 • łatwa i przyjemna aplikacja
 • wolny od zanieczyszczeń
 • skoncentrowana forma
 • 1 ml zawiera aż 100 mg magnezu


Magnez jest niezbędny dla zdrowia: rozluźnia, łagodzi napięcie mięśni, skurcze, sztywność stawów, wspomaga zdrowie skóry, ułatwia sen. Bez magnezu nasze ciała są mniej elastyczne, a jego niedobór jest związany z wieloma problemami zdrowotnymi w tym: migrenami, lękami, depresją i skrajnym zmęczeniem. Żel stosowany bezpośrednio na skórę jest wchłaniany przez pory naskórka do naczyń krwionośnych i mięśni. Dzięki temu całkowicie jest omijany układ trawienny, w którym wiele składników odżywczych nie jest wchłaniane. Transdermalny magnez to prosta i naukowo potwierdzona metoda uzupełniania magnezu i bardziej skuteczna niż tabletki. 

Dowiedz się więcej na temat rosnącej liczby prób klinicznych wskazujących na lepszą absorpcję magnezu BetterYou TM - KLIK.

Składniki: Stężony 30% roztwór chlorku magnezu Zechstein, fosforan hydroksy propylowego skrobi * Środek żelujący. Skrobia pochodzenia naturalnego, zmodyfikowana do pracy w roztworze o wysokiej soli.
Pojemność: 150 ml.

Produkty powiązane

 • BetterYou olejek magnezowy Magnesium Oil Goodnight Spray BetterYou olejek magnezowy Magnesium Oil Goodnight Spray
  -15%
  BetterYou olejek magnezowy Magnesium Oil...

  Olejek magnezowy Goodnight Spray dostarcza magnez tam, gdzie jest on potrzebny. Co zostało udowodnione naukowo, magnez idealnie wchłania się przez skórę, dlatego dzięki aplikacji olejku w szybki sposób uzupełnisz poziom magnezu w organizmie, przyczyniający się zdrowiu skóry i właściwej kondycji i relaksowi Twoich mięśni.

  64,60 zł 76,00 zł
  Obniżona cena!
  Na magazynie
 • BetterYou olejek magnezowy Magnesium Oil Sensitive Spray BetterYou olejek magnezowy Magnesium Oil Sensitive Spray
  -15%
  BetterYou olejek magnezowy Magnesium Oil...

  Olejek magnezowy Sensitive Spray dostarcza magnez tam, gdzie jest on potrzebny. Co zostało udowodnione naukowo, magnez idealnie wchłania się przez skórę, dlatego dzięki aplikacji olejku w szybki sposób uzupełnisz poziom magnezu w organizmie, przyczyniający się zdrowiu skóry i właściwej kondycji i relaksowi Twoich mięśni.

  64,60 zł 76,00 zł
  Obniżona cena!
  Na magazynie