KNEIPP kryształki do kąpieli Totalny relaks Zobacz większe

KNEIPP kryształki do kąpieli Totalny relaks

4,00 zł

7 rzeczy

Nowy produkt

Kryształki do kąpieli Totalny relaks zawierają wartościowy olejek eteryczny z melisy indyjskiej oraz ekstrakt z melisy cytrynowej. Rozpieszczają kojącą i odprężającą kąpielą.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Kryształki do kąpieli Kneipp® zawierają duży udział naturalnie czystej termalnej soli solankowej. Sól ta jest pozyskiwana w jedynej pozostałej w Europie warzelni panwiowej, Salinie Luisenhall, z czystej naturalnej solanki, która na głębokości 460 metrów stale wzbogaca się ze złóż soli mającego 250 milionów lat prastarego morza. Naturalnie czysta solanka jest wolna od chemicznych dodatków i wpływów środowiska.

Zalety produktu:

  • dobroczynny relaks przy wyczerpaniu i stresie,
  • z naturalnie czystą termalną solą solankową,
  • łatwo rozpuszczające się kryształki.


Sposób użycia: Wsypać kryształki do kąpieli do wanny z ciepłą wodą o temperaturze ok. 36-38°C i rozpuścić je całkowicie. Optymalny czas rozkoszowania się kąpielą to 15-20 minut. Produkt kosmetyczny. Unikać kontaktu kryształków do kąpieli z wrażliwymi powierzchniami i przedmiotami. Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Składniki: Sodium Chloride, Sodium Methyl Oleoyl Taurate, Sodium Carbonate, Cymbopogon Nardus (Citronella) Oil, Melissa Officinalis Leaf Extract, Geraniol, Citronellol, Limonene, Citral, Linalool, Eugenol, Polysorbate 20, Caprylic/Capric Triglyceride, CI 73015.

Pojemność: 60 g.