Drodzy! W związku z aktualną sytuacją pragniemy poinformować, że sklep przechodzi w stan pracy zdalnej, dlatego:

 • do odwołania jesteśmy zmuszeni zrezygnować z możliwości odbiorów osobistycho oraz wysyłek pocztą polską. Wszystkie paczki wysyłamy kurierem.
 • jedynym sposobem kontaktu jest wysłanie wiadomości e-mail na kontakt@yoga.pl
 • zamówienia nadal wysyłamy w przeciągu 48h :)


Przesyłka

Przesyłka kurierska standardowa – 19 zł
Poczta Polska – przesyłka priorytetowa – 14 zł
Odbiór osobisty w siedzibie firmy* – 0 zł (tymczasowo brak możliwości)

*Przesyłka przy odbiorze osobistym oczekuje na odbiór przez klienta przez 5 dni roboczych (liczone od momentu potwierdzenia drogą mailową skompletowania zamówienia przez sklep). Jeśli do tego czasu nie zostanie odebrana, zamówienie zostaje anulowane. W przypadku potrzeby przedłużenia terminu, prosimy o informację mailową lub telefoniczną.

Wysyłka do kraju: Polska
Zamówienia przekazywane są do wysyłki w ciągu 48h od otrzymania zapłaty.

Dane do przelewu:
55 1050 1025 1000 0090 8075 5755

Zymzym Sp. z o.o.
al. Niepodległości 18
02-653 Warszawa
NIP: 5213847757

Kontakt:
mail.: kontakt@yoga.pl
tel.: +48 22 322 71 04

 • W celu zrealizowania przesyłki poza granicami kraju prosimy o kontakt mailowy (kontakt@yoga.pl).

 • Dostawa Towaru odbywa się w sposób wybrany przez Klienta spośród możliwości określonych w zamówieniu. Wysyłka realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kurierem.

 • Zamówione Towary można również odbierać osobiście w siedzibie Sklepu, pod adresem al. Niepodległości 18, VIII piętro, 02-653 Warszawa w godzinach od 10:00 do 16:30.
 • Koszty wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej zostaną doliczone do kosztu zamówionych Towarów i podane Klientowi w momencie składania zamówienia.
 • W przypadku dokonania zakupów na kwotę powyżej 300 zł - dostawa gratis.
 • W wypadku nieotrzymania przesyłki w czasie dłuższym niż siedem dni po terminie jej przewidywanej dostawy, Klient powinien zgłosić ten fakt Sprzedawcy telefonicznie (pod numerem +48 22 322 71 04) bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej (adres e-mail: kontakt@yoga.pl) celem wszczęcia procedury reklamacyjnej u dostawcy przesyłki.

 • Konsument może zrezygnować z Towaru kupionego w Sklepie i złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy w terminie 14 (słownie: czternastu) dni od dnia odebrania przesyłki bądź wydania Towaru w siedzibie Sklepu – zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22 poz. 271 z późn. zm.). Należy zwrócić towar nieużywany, z metką, w oryginalnym pudełku. Zwracany towar Klient zobowiązany jest wysłać lub osobiście dostarczyć na adres siedziby sklepu tj. al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa.

 • Zwracany Towar należy zwrócić razem z wypełnionym formularzem zwrotu. Formularz odstąpienia od umowy można pobrać klikając TUTAJ. Sprzedawca najpóźniej w ciągu 14 (słownie: czternastu) dni od dnia zwrotu Towaru, zwraca Klientowi kwotę równą cenie zakupu, przelewem na konto bankowe wskazane przez Klienta.