*Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju, biorąc pod uwagę nasze i wasze bezpieczeństwo: do odwołania jesteśmy zmuszeni zrezygnować z możliwości odbiorów osobistych. Wszystkie paczki wysyłamy kurierem.


Przesyłka

W przypadku dokonania zakupów na kwotę powyżej 300 zł - DOSTAWA GRATIS (kurier)!

Przesyłka kurierska standardowa – 19 zł
Odbiór osobisty w siedzibie firmy* – 0 zł (tymczasowo niedostępna)

Jeśli chcesz, aby paczka została wysłana paczkomatem - skontaktuj się z nami mailowo - kontakt@yoga.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.
Aby przyspieszyć proces, napisz jakie produkty chcesz zamówić. Wysyłka paczkomatem jest zależna od wagi paczki - pracują tu drobne dziewczyny i nie zawsze jesteśmy w stanie dźwignąć ciężar ;)

Wysyłka do kraju: Polska
Zamówienia przekazywane są do wysyłki w ciągu 48h od otrzymania zapłaty (pon-pt).

W momencie nadania przez nas twojego zamówienia, otrzmasz wiadomość e-mail od systemu Sendit (najprawdopodobniej Fedex) z numerem paczki do śledzenia.


Dane do przelewu:
55 1050 1025 1000 0090 8075 5755

Zymzym Sp. z o.o.
al. Niepodległości 18
02-653 Warszawa
NIP: 5213847757


Przesyłka przy wybraniu "płatność przelewem tradycyjnym" oczekuje na płatność przez klienta przez 5 dni roboczych. Jeśli do tego czasu nie zostanie opłacona, zamówienie zostaje anulowane. W przypadku potrzeby przedłużenia terminu, prosimy o informację mailową.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:30

E-mail: kontakt@yoga.pl

Zachęcamy również do zapoznania się z Często Zadawanymi Pytaniam (FAQ) i odpowiedziami na nie, które znajdziecie TUTAJ.

  • W celu zrealizowania przesyłki poza granicami kraju skontaktuj się z nami mailowo: kontakt@yoga.pl

  • Dostawa Towaru odbywa się w sposób wybrany przez Ciebie spośród określonych w zamówieniu. Wysyłka realizowana jest za pośrednictwem kuriera, ewentualnie paczkomatów (po wcześniejszym mailowym ustaleniu).

  • Zamówione Towary możesz również odbierać osobiście w siedzibie Sklepu, pod adresem al. Niepodległości 18, VIII piętro, 02-653 Warszawa w godzinach od 10:00 do 16:30.*
  • Koszty wysyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej zostaną doliczone do kosztu zamówionych Towarów i podane w momencie składania zamówienia.
  • W przypadku dokonania zakupów na kwotę powyżej 300 zł - DOSTAWA GRATIS (kurier)!
  • W wypadku nieotrzymania przesyłki w czasie dłuższym niż siedem dni po terminie jej przewidywanej dostawy, zgłoś nam ten fakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (adres e-mail: kontakt@yoga.pl) celem wszczęcia procedury reklamacyjnej u dostawcy przesyłki.

  • Możesz zrezygnować z Towaru kupionego w Sklepie i złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy w terminie 14 (słownie: czternastu) dni od dnia odebrania przesyłki bądź wydania Towaru w siedzibie Sklepu – zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22 poz. 271 z późn. zm.). Zwróć towar nieużywany, z metką, w oryginalnym pudełku. Zwracany towar wyślij lub osobiście dostarcz na adres siedziby sklepu tj. YOGA.pl, al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa.

  • Zwracany Towar zwróć razem z wypełnionym formularzem zwrotu i dowodem zakupu. Formularz odstąpienia od umowy możesz pobrać klikając TUTAJ.Nnajpóźniej w ciągu 14 (słownie: czternastu) dni od dnia zwrotu Towaru, zwrócimy Ci kwotę równą cenie zakupu, przelewem na konto bankowe.