Drodzy! W związku z naszym urlopem, wszystkie zamówienia złożone od 2 czerwca do 11 czerwca, zostaną wysłane 12 czerwca!
*Dotyczy to również Kart Prezentowych.
Pozdrawiamy ciepło i ściskamy! :)

Przesyłka


W przypadku dokonania zakupów na kwotę powyżej 400 zł - DOSTAWA GRATIS (kurier)!

Paczkomaty
 – 14 zł

Przesyłka kurierska – 18 zł

Odbiór osobisty – 0 zł (wstrzymany do odwołania ze względu na okres chorobowy)Zamówienia można odbierać w naszym biurze (po wcześniejszym potwierdzeniu mailowym z naszej strony, że zamówienie na Ciebie oczekuje) pod adresem: YOGA.pl (VI piętro), al. Niepodległości 18 w Warszawie.


Wysyłka do kraju: Polska
Zamówienia przekazywane są do wysyłki w ciągu 24 godzin od otrzymania zapłaty (pon-pt).


Dane do przelewu:
55 1050 1025 1000 0090 8075 5755

Zymzym Sp. z o.o.
al. Niepodległości 18
02-653 Warszawa
NIP: 5213847757

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00

E-mail: kontakt@yoga.pl

Zachęcamy również do zapoznania się z Często Zadawanymi Pytaniami (FAQ) i odpowiedziami na nie, które znajdziecie TUTAJ.

  • W celu zrealizowania przesyłki poza granicami kraju skontaktuj się z nami mailowo: kontakt@yoga.pl

  • Dostawa Towaru odbywa się w sposób wybrany przez Ciebie spośród określonych w zamówieniu. Wysyłka realizowana jest za pośrednictwem kuriera lub paczkomatem.
  • Koszty wysyłki zostaną doliczone do kosztu zamówionych Towarów i podane w momencie składania zamówienia.
  • W przypadku dokonania zakupów na kwotę powyżej 400 zł - DOSTAWA GRATIS (kurier)!
  • W wypadku nieotrzymania przesyłki w czasie dłuższym niż siedem dni po terminie jej przewidywanej dostawy, zgłoś nam ten fakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (adres e-mail: kontakt@yoga.pl) celem wszczęcia procedury reklamacyjnej u dostawcy przesyłki.

  • Możesz zrezygnować z Towaru kupionego w Sklepie i złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy w terminie 14 (słownie: czternastu) dni od dnia odebrania przesyłki bądź wydania Towaru w siedzibie Sklepu – zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22 poz. 271 z późn. zm.). Zwróć towar nieużywany, z metką, w oryginalnym pudełku. Zwracany towar wyślij na adres siedziby sklepu tj. YOGA.pl (VI piętro), al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa.

  • Zwracany Towar zwróć razem z wypełnionym formularzem zwrotu i dowodem zakupu. Formularz odstąpienia od umowy możesz pobrać klikając TUTAJ. Najpóźniej w ciągu 14 (słownie: czternastu) dni od dnia zwrotu Towaru, zwrócimy Ci kwotę równą cenie zakupu, przelewem na konto bankowe.