YOGA.pl to sklep nie tylko dla pasjonatów jogi, ale i entuzjastów zdrowego stylu życia i wysokiej jakości naturalnych produktów. To miejsce, w którym znajdziecie wszystko, co może być pomocne w praktyce jogi, naturalnej pielęgnacji czy samorozwoju. Proponowane przez nas produkty zostały dokładnie wyselekcjonowane, zarówno pod względem wykonania, składu, jak i estetyki. Joga to ciągła praca nad sobą. My też, mając na względzie Was, naszych klientów, chcemy się nieustannie rozwijać, dostosowując naszą ofertę do Waszych potrzeb. Mamy nadzieję, że w naszym sklepie znajdziecie wiele produktów, które urozmaicą Waszą praktykę, zainspirują i na stałe zagoszczą w Waszych domach.

Zachęcamy również do zapoznania się z Często Zadawanymi Pytaniam (FAQ) i odpowiedziami na nie, które znajdziecie TUTAJ.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Od poniedziałku do piątku w godzinach 09:30-16:00
E-mail: kontakt@yoga.pl


TAK PAKUJEMY

Dbanie o środowisko jest dla nas bardzo ważne, dlatego wasze zamówienia pakujemy w 100% biodegradowalne materiały.

  • Do pakowania paczek wykorzystujemy materiały, którym często dajemy "nowe życie", np. już raz wykorzystane kartony czy ścinki z papierów jako dodatkowe wypełnienie.
  • Zamówienia zabezpieczamy: papierem kraftowym, w 100% biodegradowalnymi chrupkami lub naturalnymi drewnianymi ścinkami.
  • Paczkę zabezpieczamy papierem pakowym, papierową taśmą pakową oraz jutowym sznurkiem (w zależności od potrzeb).
  • Do każdej paczki zawsze dorzucamy coś od siebie! Jest to karteczka z podziękowaniami z podpisem osoby, która przygotowała do ciebie paczkę. Czasami nasza oryginalna jogowa pocztówka, a niekiedy sample produktów... Ciekawe co będzie w Twojej paczce :)