Skarpetki we wzory jogowe - różowe

12,50 zł

25,00 zł

1 rzecz

Nowy produkt

Wyjątkowa linia skarpetek we wzory jogowe zaprojektowana przez KABAK we współpracy z warszawską szkołą jogi - Stan Skupienia, cudownym miejscem z wyjątkową energią. Skarpetki dla każdego fana jogi. 

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Kolorowe i zabawne skarpetki dla niej i dla niego znane są ze swojej wyjątkowości. Idealne dla osób lubiących wyróżniać się w tłumie, odważnych, takich, które chcą dodać swojemu outfitowi wyjątkowego charakteru i pewnej dozy szaleństwa.  Te we wzory jogowe sprawdzą się też na Waszych jogowych zajęciach. Idealnie otulą stopy przed zajęciami, ale i podczas wyczekiwanej Savassany :)

Wykonane z wysokiej jakości przędzy nadadzą się do codziennego użytku. Detale w postaci palców i pięt wzmocnione są poliamidem, by skarpetki służyły Wam znacznie dłużej niż tylko do pierwszego prania. Komfort noszenia zapewni też ściągacz. Ten wykonany z elastanu sprawi, że skarpetka idealnie będzie trzymała się na nodze. 

Kup mniejsze, jeśli preferujesz idealnie dopasowane. Jeśli jednak chcesz luźno otulające stopy polecamy rozmiar większy :)

Skład: 80% bawełny czesanej, 15% poliamidu, 5% elastanu.