Pakiet 3-dniowy bez zakwaterowania

430,00 zł

99 rzeczy

Nowy produkt

Family Yoga Festival to warsztaty, wykłady i koncerty — czyli impreza dedykowana wszystkim miłośnikom jogi, którzy chcieliby spróbować różnych stylów jogi.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

W tym roku zaplanowaliśmy dla Was iście wybuchową mieszankę. Począwszy od klasycznej hatha-jogi, jogi Iyengara, przez astangę, vinyasę aż po zajęcia z aerial i acro jogi. Wierzymy, że przy tak zróżnicowanej ofercie każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy dorosłych, młodzież, ale również całe rodziny z dziećmi. Warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. W ramach Festiwalu zostanie przygotowana specjalna strefa dla dzieci, w której będą odbywać się zajęcia jogi dla najmłodszych oraz liczne gry, zabawy i inne niespodzianki.

Dzieci do 4 roku życia — GRATIS!
Dzieci do 12 roku życia -50%

Festiwal odbywa się na terenach należących do Pałacu Sulisław, XVII-wiecznego obiektu, położonego pomiędzy Wrocławiem a Opolem w malowniczym i zacisznym rejonie Opolszczyzny, z dala od miejskiego zgiełku. Pałac Sulisław to również hotel, w którym zapewniona będzie baza noclegowa w trakcie trwania Festiwalu, a także możliwość skorzystania ze spa i zabiegów ajurwedyjskich. Na terenie obiektu zorganizowane zostanie pole namiotowe dla gości, którzy preferują ekonomiczną formę zakwaterowania.

Ambasadorzy:

  • Beata Pawlikowska — Ambasadorka magazynu Yoga & Ayurveda Lato 2019, pisarka, dziennikarka, podróżniczka.
  • Chandra M. Bhandari — Ambasador Jogi na świecie, Ambasador Indii w Polsce w latach 2007 -2009. W 2016 roku mianowany Honorowym Ambasadorem Jogi na Świecie.
  • Orina Krajewska — aktorka, pisarka, ilustratorka teatralna, prezes Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”, autorka książki Holistyczne Ścieżki Zdrowia.

Eksperci: dr Beata Dethloff (Nutrigenetyka), Ilona Dembowska (Mehend), Katarzyna Michałowska (Terapia światłem kamieni) oraz Andrzej Michałowski (Transcendentalna Medytacja).

Nauczyciele: dr Ewa Moroch (Vinyasa Flow Yoga), Aldona Filipiuk (Ashtanga Yoga), Natalia Knopek (Yoga Nidra), Bardosz Furmaniak (Hatha Joga), Olga Szemley (Yogattractive), Marek Bednarski (Iyengar Yoga), Paulina Strzednicka (Aerial Yoga), Alicja Sobczak (Acro Yoga), Anna Gos (Joga dla Dzieci), Anna Ribol (Joga Hormonalna), Ulla Wilczyńska-Kalak (Vinyasa Yoga) oraz Kirti Gahlawat (Taniec Indyjski).

Koncerty:

  • Karolina Skrzyńska — autorska muzyka Karoliny i jej zespołu jest nierozerwalnie związana z rdzenną kulturą polską. W każdym dźwięku słychać jej silny związek ze słowiańskością, a zespół złożony z wybitnych muzyków i chóru kobiet śpiewających białymi głosami (śpiewokrzyk) nadaje wszystkiemu siłę i wielobarwność muzyczną. To jednak nie jest typowy polski folk, tylko balansowanie na granicy tego, co rdzenne, a tego, co współczesne.
  • NOVIKA — jedna z najbardziej aktywnych postaci na polskiej scenie klubowej. Wokalistka, która początkowo udzielała się w zespole Futro i u boku Smolika, a solowo zadebiutowała w 2006 r. albumem Tricks Of Life, nominowanym do Paszportu Polityki. Kolejne płyty zostały nagrodzone Fryderykami. W roku 2013 wydała trzeci album – Heart Times; dojrzalszy i najbardziej autorski w jej dorobku. W tym roku Novika powraca z albumem Bez Cukru. Regularnie występuje w klubach w całym kraju w ramach duetu Novika & Lex. Zagrała na najważniejszych polskich festiwalach (Open’er, FreeForm, AudioriverSelectorTauron Nowa Muzyka).

Cena pakietu zawiera:

  • uczestnictwo w warsztatach,
  • sobotni koncert (NOVIKA),
  • wyżywienie.


Więcej szczegółów na: www.festiwaljogi.pl