Zestaw baniek do masażu twarzy zielony

30,00 zł

5 rzeczy

Nowy produkt

Próżniowe bańki chińskie są wykonane z miękkiego i elastycznego silikonu. Zasysają się na skórze, bez potrzeby użycia ognia, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych szklanych baniek leczniczych.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Bańka może być używana do masażu leczniczego i kosmetycznego, a szczególnie do masażu twarzy, ale także do tradycyjnego stawiania na małych powierzchniach ciała (tak jak klasyczne bańki lecznicze) oraz do zabiegów w terapii antycellulitowej. Opiera swoje działania na podciśnieniu, stymuluje krążenie i ujędrnia skórę.

Zestaw baniek chińskich zawiera:

  • 2 x Bańka chińska o wysokości 8 cm oraz średnicy wewnętrznej 2 cm.
  • 2 x Bańka chińska o wysokości 5 cm oraz średnicy wewnętrznej 0,7 cm.
  • 1 x Dekoracyjny woreczek do przechowywania.


Bańki chińskie mogą być stosowane w zabiegach kosmetycznych, ujędrniających i antycellulitowych oraz do tradycyjnej terapii leczniczej w przypadkach przeziębień, zapaleń i bólów mięśni.

W celu użycia bańki chińskiej wystarczy ją lekko ścisnąć i położyć na wybranym obszarze. Dzięki temu, że są przezroczyste, można obserwować powierzchnię ciała poddaną zabiegowi oraz kontrolować zassanie, co jest szczególnie ważne w przypadku masażu twarzy. Dzięki swojej prostej budowie do użycia baniek niepotrzebny jest ogień ani ręczna pompka, co powoduje, że bańki są bezawaryjne i bezpieczne w użyciu. Miękki materiał, z którego są wykonane, pozwalają ponadto na łatwe ściągnięcie bańki, oraz na bezpieczne używanie ich do masażu.