YOOKA świeca Provansia Fields Zobacz większe

Świeca sojowa Provansia Fields

23,00 zł

2 rzeczy

Nowy produkt

Świeca Provansia Fields od Yooka o zapachu lawendy, paczuli ożywiona słodkim aromatem mandarynki, przeniesie twój umysł na skąpane słońcem pola Prowansji.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Odpalona świeca wprowadzi Cię w dobry nastrój, pobudzi wydzielanie endorfin i znormalizuje przepływ energii życiowej. Zmysłowa woń olejku paczuli odpręży ciało i pobudzi umysł, a także wprowadzi w nastrój emocjonalnego pobudzenia. Świeca wykonana jest w 100% z naturalnych składników – wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych. Świeca wykonana jest w 100% z naturalnych składników – wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych.

Kilka wskazówek jak w pełni korzystać z dobrodziejstwa naszych świec: świeca powinna palić się tak długo żeby wosk roztopił się na całej powierzchni, najlepiej 2-3 godziny. To pozwala zapachowi na nabranie mocy, zapobiega też tunelowemu wypalaniu się świecy. Przed paleniem warto przyciąć końcówkę knota (o około 1/4 długości), dzięki czemu świeca będzie palić się spokojniej i dłużej. Nie zostawiaj świecy bez nadzoru, pamiętaj aby wygasić ją przed snem. Zachowaj ostrożność, szklany słoiczek świecy może się nagrzać i grozić oparzeniem.

Każda nasza świeca wykonywana jest całkowicie ręcznie od początku do końca. Od rozgrzania wosku, doboru kompozycji olejków zapachowych po przyklejanie etykiet. Poza najwyższą jakością materiałów wkładamy w wykonywanie naszych produktów mnóstwo uwagi, staranności ale i też serca, miłości do natury, piękna i cudownych aromatów. Mamy nadzieję, że jest to wyczuwalne przy każdej godzinie wypalania naszych świec.

Świece Yooka wykonywane są w Polsce.

Opakowanie: 
świeca jest w brązowym, szklanym słoiku.

Pojemność: 
60 ml lub 120 ml

Produkty powiązane