SELA HERBALS herbata w suszu Gaja No.25 Zobacz większe

SELA HERBALS herbata w suszu Gaja No.25

24,00 zł

8 rzeczy

Nowy produkt

Gaja No.25 to herbata ziołowa SELA HERBALS w suszu łagodząca dolegliwości menstruacyjne.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Działanie: Gaja to mieszanka dedykowana kobietom - pomoże łagodzić objawy związane z PMS i miesiączką. Jasnota biała łagodzi stany zapalne, działa przeciwbólowo, zmniejsza krwawienie przy obfitych miesiączkach. Ma działanie rozkurczowe, ściągające i antybakteryjne. Babka zwyczajna oraz liście poziomki likwidują stany zapalne, działają zbawiennie na układ moczowy. Liście maliny mają wyjątkowo pozytywny wpływ na kobiecy układ rozrodczy. Zawarte w nich związki działają rozkurczająco i wzmacniająco na mięśnie gładkie macicy (rozluźniają bolesne skurcze). Werbena cytrynowa poza pozytywnym wpływem na nastrój i funkcjonowanie układu nerwowego działa przeciwzapalnie oraz przeciwbólowo. Owoce bzu pojawiły się w mieszance ze względu na cenne działanie przeciwbólowe.

Sposób parzenia: łyżeczka (2-2,5g) na 250ml lub duża łyżka (5-6g) na 400ml
Czas parzenia: 15 minut / 100⁰C. Herbatę można popijać przez cały dzień od pms do ustąpienia dolegliwości w trakcie miesiączki.

Składniki: Liść maliny*, liść poziomki*, owoc bzu czarnego*, liść babki zwyczajnej*, werbena cytrynowa*, jasnota biała*. *produkt rolnictwa ekologicznego
Opakowanie: 70 g suszu.

Produkt posiada certyfikat ekologiczności. Jednostka certyfikująca: EKOGWARANCJA PTRE sp. z o.o.

Pamiętaj, że ważny jest zdrowy tryb życia oraz zróżnicowana dieta. Mieszanki ziołowe nie stanowią formy leku. W przypadku problemów zdrowotnych skonsultuj stosowanie ziół z lekarzem. Przechowuj w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie zaleca się stosowania w trakcie ciąży oraz karmienia piersią. Nie stosować przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników mieszanki.

Produkty powiązane