SELA HERBALS herbata w suszu Metabolizm No.16 Zobacz większe

SELA HERBALS herbata w suszu Metabolizm No.16

22,00 zł

8 rzeczy

Nowy produkt

Metabolizm No.16 to herbata ziołowa SELA HERBALS w suszu wspierająca procesy przemiany materii, usprawniająca pracę układu pokarmowego.

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Działanie: mieszanka ma za zadanie usprawniać przemianę materii oraz pobudzać pracę układu pokarmowego. Wspiera usuwanie zbędnych produktów przemiany materii oraz oczyszczanie organizmu z toksyn. Świetnie sprawdzi się pita około półtora godziny przed ciężkostrawnymi posiłkami, a także po takich posiłkach jako wsparcie w trawieniu.

Sposób parzenia:
łyżeczka (2-2,5g) na 250ml lub duża łyżka (5-6g) na 400ml
Czas parzenia: 15 min/ 100⁰C

Składniki: korzeń mniszka*, kłącze perzu*, ziele krwawnika*, ziele fiołka trójbarwnego*, kwiat lipy*, kwiat wrzosu*, owoc bzu czarnego*, mięta*. /*rolnictwo ekologiczne/

Opakowanie: 70 g suszu

Pamiętaj, że ważny jest zdrowy tryb życia oraz zróżnicowana dieta. Mieszanki ziołowe nie stanowią formy leku. W przypadku problemów zdrowotnych skonsultuj stosowanie ziół z lekarzem. Przechowuj w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie zaleca się stosowania w trakcie ciąży oraz karmienia piersią. Nie stosować przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników mieszanki.

Produkty powiązane