Hamak do jogi "JUST" 5m z 1 karabinkiem

285,00 zł

10 rzeczy

Nowy produkt

Hamak do ćwiczenia aerial jogi do mieszkania w bloku (2-2,5m wysokości pomieszczenia).

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Hamak umożliwia wykonywanie pozycji wiszących, stojących i siedzącychGotowy zestaw do podwieszenia na haku umożliwiający bezpieczny trening. Sprawdza się zarówno do treningu typu fitness, cardio, jak i do technik tanecznych i rozciągających. Jednopunktowe podwieszenie pozwala na szybki montaż/demontaż.  Może też być szarfą/chustą.

Hamak cechuje się lekką rozciągliwością podłużną, która się zmniejsza wraz z użytkowaniem. Rozciąga się również lekko na szerokość, co umożliwia wygodne ułożenie się w nim osób o wzroście większym niż szerokość materiału. Wytrzymuje obciążenie dynamiczne do 800 kg, wytrzymałość statyczna: 1 380 kg. W praktyce mogą z niego korzystać 2 osoby o łącznej wadze max. 200 kg.

Zestaw zawiera:

  • 1 karabinek stalowy 2,2kN
  • 5m materiału związanego na końcach, by umożliwić jego podwieszenie


Materiał jest produkowany w Polsce, posiada atest zgodny z normą: PN-EN ISO 13934-1:2013-07. Szerokość materiału: 170 cm (+-5 cm).

Hamak należy zamontować na haku lub systemie wytrzymującym wielokrotność masy ćwiczącej osoby:

  • 3-krotną dla ćwiczeń statycznych
  • 12-krotną dla ćwiczeń dynamicznych


Przechowywanie i konserwacja: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, z dala od ostrych i szorstkich przedmiotów. Prać w temperaturze 40 stopni C (bez osprzętu: karabinków). Przed praniem należy  rozwiązać węzły.

Ważne wskazówki:

  • Przy montażu uważać, aby karabinkiem nie uszkodzić materiału.
  • Przed każdym użyciem sprawdź, czy materiał nie ma dziur ani zaciągnięć.
  • Hamak z poważnymi uszkodzeniami nie nadaje się do użycia.
  • Ćwiczyć bez butów, pasków, odstającej biżuterii i innych ostrych przedmiotów.


Uwaga: Kolorystyka hamaków może nieco różnić się w zależności od ustawień monitora oraz oświetlenia, w którym znajduje się materiał.Powyższy film nie przedstawia hamaków "Taniec w powietrzu" - jest on umieszczony wyłącznie w celach wyjaśniających pojęcie "Aerial Jogi".

Produkty powiązane