Kadzidełka stożkowe Backflow - Biała Szałwia

16,00 zł

10 rzeczy

Nowy produkt

Oryginalne, w 100% indyjskie, wysokiej jakości kadzidełka stożkowe Backflow od Tribal Soul o zapachu Białej Szałwii!

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Każde kadzidełko pali się około aż 30 minut! Jest to przedłużony czas palenia w stosunku do pozostałych kadzidełek. Są one w pełni naturalne ich skład to naturalne zioła, olejki eteryczne oraz żywice.

Stożki te należy stosować ze specjalnymi kominkami typu Backflow. Budowa stożka pozwala na to by dym spływał po kominku niczym kaskada wodna.

Po rozpaleniu kadzidełek w pomieszczeniu unosi się przepiękna woń, przy której idealnie można się odprężyć oraz wejść w stan medytacji. Świetnie sprawdza się również przy jodze.

Instrukcja stosowania:

  • umieść jedno kadzidełko stożkowe na kominku typu BackFlow, w odpowiednim do tego żłobku, tak żeby czubek kadzidełka znajdował się u góry;
  • ostrożnie podpal czubek stożka na samej górze;
  • obserwuj niesamowity taniec dymu kadzidełka, który jest cięższy od powietrza, dlatego zacznie spływać w dół po krętych żłobieniach, tworząc niesamowity efekt dla oczu.


Biała szałwia to roślina z rodziny miętowych, używana jako kadzidło. Od wieków rdzenni mieszkańcy inicjowali swoje ceremonie oczyszczenia i sesje uzdrawiania, paląc jej suche liście, zwinięte w smugi. Uważa się, że oczyszcza przestrzeń z wszelkich złych duchów lub negatywnej energii, która może być obecna, jej dym jest również używany do błogosławienia, oczyszczania i uzdrawiania osób lub przedmiotów. Biała szałwia posiada bardzo aromatyczny i żywiczny zapach, który umożliwia większą koncentrację i ułatwia odprężenie.

W opakowaniu:
10 kadzidełek

Kadzidełka można palić oczywiście na zwykłych podstawkach i nadal dym będzie wyglądał pięknie. Jednak dla lepszego efektu polecamy specjalne kominki Backflow do tych kadzidełek:

Hamsa
TUTAJ
Budda - TUTAJ

Produkty powiązane