Karta Prezentowa na kwotę 700 zł

700,00 zł

999 rzeczy

Karta Prezentowa w formie Vouchera do wykorzystania na yoga.pl to idealny prezent!

Więcej szczegółów

+

Więcej informacji

Zastanawiasz się nad prezentem dla bliskiej osoby? Zbliżają się święta, urodziny, imieniny? Może chcesz komuś podziękować albo po prostu sprawić radość bez powodu? Podaruj Kartę Prezentową!

Karta Prezentowa obejmuje wszystkie produkty dostępne w sklepie. Po zakupie wysyłamy ją mailem, gotową do wydruku.

UWAGA! Nie zapomnij wpisać w polu "komentarz do zamówienia" imienia i nazwiska osoby, dla której ma być dedykowana ta imienna Karta :)

Karty Podarunkowe dostępne są na kwoty: 50, 100, 150, 200, 250, 300, 350, 400, 500, 600, 700, 800, 900 oraz 1000 zł.  Interesuje Cię konkretna kwota, np. Karta Podarunkowa za 120 zł? Napisz do nas na kontakt@yoga.pl - przygotujemy ją dla Ciebie!

Czas na wykorzystanie Karty Prezentowej to 6 miesięcy. Karta nie pokrywa kosztów wysyłki.

Karta Podarunkowa nie jest wysyłana automatycznie. Wcześniej jest przygotowywana przez naszego grafika, aby była spersonalizowana. Dlatego jej realizacja może trwać 1 dzień roboczy. Jeśli czas nagli i chcą Państwo otrzymać ją na maila szybciej, prosimy o informację mailową / lub komentarz w zamówieniu.

Jak wykorzystać Kartę Podarunkową podczas zakupów? To proste: po skompletowaniu zamówienia, wpisz w Koszyku unikalny kod ze swojego Vouchera w polu „Vouchery” i kliknij OK.

W razie wątpliwości skontaktuj się z nami: kontakt@yoga.pl

Produkty powiązane